18 Temmuz
Yorum Yap
#10681350

Boğaziçi Elektrik - Bedaş Her Gün, Günde 4-6 Defa Elektrik Kesintisi!

Birkaç yıl yaz geldi'den sonra hava soğudu kadar bizim bölge elektriksiz kalıyor. Bütün yaz her gün elektrik kesiliyor, günde bazen 4-5 defa. Bütün beyaz eşyaları yanıyor, bozulur. 186'da devamlı yalan söylüyor: genel kablo arıza oldu, kuşlar kablo karıştırdı. Durumu her ay ağırlaşıyor. (Örnek: geçen sene günde en fazla 3 defa elektrik kesildi, bu sene 6 defa kadar) Bu sene öğrendim ben: bizim bölgemizde trafo bozdu, çok eski, son kullanma tarihi bitmiş. Değiştirmek veya genel tamir etmek Bedaş istemiyor. Bu konuda şikayetçiyim. Lütfen yardım ediniz.
Yer Karaağaç Mahallesi Eskice Çiftlik Köyü. Büyükçekmece İstanbul.

Larysa 347 Okunma

Cevaplar

  • Boğaziçi Elektrik - Bedaş Temsilcisi02 Ağustos

    Sayın Larysa L. Başvurunuzda belirtilen e-posta adresinize geri dönüş sağlanmıştır. Sürdürebilir bir iyileşme sağlanabilmesi için Şirketimize yapmış olduğunuz geri bildirimlere teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş.

  • Boğaziçi Elektrik - Bedaş Temsilcisi19 Temmuz

    Değerli müşterimizin Sitenize yaptığı başvuru Şirketimizin Hizmet Kalitesi ve Müşteri Memnuniyeti politikası kapsamında değerlendirilmek üzere kayıt altına alınmıştır. Müşterimizin söz konusu talebine ilişkin inceleme titizlikle yapılacak olup kendisine, belirttiği iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede dönüş yapılacağını belirtmek isteriz. Saygılarımızla Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler