17 Haziran 2016

Boğaziçi Elektrik-Bedaş Giderilmeye Sokak Aydınlatma Arızaları!

Clk Boğaziçi Elektrik firması sorumluluğunda bulunan sokağımızda 3 aydır hiçbir Sokak aydınlatması yanmamakta arıza bildirdiğimiz halde gelip bakan yok akşam hava karardıktan sonra kapıdan dışarı el feneri olmadan adım atmak neredeyse imkansız çünkü sokağımızda ve sokağımıza paralel olan diğer sokaklarda hiç bir aydınlatma direği yanmamakta sokakta yapılan bazı inşaatlarda var olan bazı aydınlatma direklerini söktüler, olanlarda çalışmıyor burada yaşayanları riske atıyor ve mağdur ediyorlar.


Firmanın bu ilgisizliği ve rahatlığı bu sektörde tekel olmaları şikayet edecek pek fazla bir yer yok. Özelleştirilmiş en kötü firma ve yönetimi. Tüketicileri mağdur eden bir yönetim mevcut. Sokak zaten inşaatlar yüzünden yolları köstebek yuvasına döndü illa bu karanlıktan birinin canı mı yanması gerek düzeltilmesi için.

Mustafa 282 Okunma

Cevaplar

 • Boğaziçi Elektrik - Bedaş Temsilcisi01 Temmuz 2016

  Sayın Mustafa S. Başvurunuzda belirtilen e-posta adresinize geri dönüş sağlanmıştır. Sürdürebilir bir iyileşme sağlanabilmesi için Şirketimize yapmış olduğunuz geri bildirimlere teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş.

 • Mustafa23 Haziran 2016

  İstedikleri bilgileri verdiğim halde gelen ilgilenen kimse yok.

 • Mustafa20 Haziran 2016

  kanarya Mahallesi güvercin Caddesi bülbül Sokak

 • Boğaziçi Elektrik - Bedaş Temsilcisi17 Haziran 2016

  Sayın Mustafa S. Şirketimiz sisteminde kayıtlı Abone numaranızı veya açık adres bilgisini iletmeniz durumunda, başvurunuz hakkında gerekli incelemelerin yapılması sağlanacaktır. Sürdürülebilir bir iyileşme sağlanması için Şirketimize yapmış olduğunuz geri bildirimlere teşekkür ederiz. Saygılarımızla Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön