01 Şubat 2016

Boğaziçi Elektrik-Bedaş Elektrik Kesintisi !

Sanayi Mah. konumlu bir firmayız ve neredeyse her gün elektrik kesintisi oluyor. Kısa süreli kesintiler de değil, mesainin çoğunu yiyor. Özellikle zamanlı işlerimizde çok başımızı zora sokuyor. Bu şekilde devam edemez yani, mahrumiyet bölgesine döndü iyice ve İstanbul'un gayet merkezi bir bölgesi. Medyada en'lerin ülkesi diye Türkiye reklamı yapmaktan geri kalmıyorlar ama gündelik hayat yaşanmaz halde, ekonomik büyüme diye anlatıp duruyorlar da acaba firmalar bu kadar temel altyapı problemleriyle boğuşurken biz nereye büyüyeceğiz! Alo 186'ya cevap veren bile yok, çıldırmak işten bile değil!

Cansu 127 Okunma

Cevaplar

  • Boğaziçi Elektrik - Bedaş Temsilcisi02 Şubat 2016

    Sayın Cansu T, 4749228 No'lu şikayetvar başvurunuza istinaden,02.02.2016 tarihinde tarafınızla yapılan telefon görüşmesinde, tarafınıza şifahen bilgi verilmiştir. Sürdürülebilir bir iyileşme sağlanması için Şirketimize yapmış olduğunuz geri bildirimlere teşekkür ederiz. Saygılarımızla BEDAŞ Genel Müdürlüğü

  • Boğaziçi Elektrik - Bedaş Temsilcisi01 Şubat 2016

    Sayın Cansu T, Şirketimiz sisteminde kayıtlı Abone numaranızı veya açık adres bilgisini iletmeniz durumunda, başvurunuz hakkında gerekli incelemelerin yapılması sağlanacaktır. Sürdürülebilir bir iyileşme sağlanması için Şirketimize yapmış olduğunuz geri bildirimlere teşekkür ederiz. Saygılarımızla Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön