26 Ocak 2017

Boğaziçi Elektrik-Bedaş Elektrik Arıza Bildirimi!

25.01.2017 tarihinde elektriğimiz tüm bina genelinde kesildi ve hala yok. Arıza için 186'yı defalarca arayıp kayıt ve şikayet oluşturduk fakat hiçbir geri dönüş alamadık. Dışarıda kar yağıyor ve evde ısıtıcı adına hiçbir şey çalışmıyor. Çocuklu aileler, işe giden insanlar sizin sorumsuzluğunuz yüzünden kış günü mağdur olmak zorunda değil. Nasıl ki fatura ödeme günü geldiğinde milletin gırtlağına sarılıp ille de param deyip sorgusuz sualsiz kesinti yapıyor icraya verebiliyorsunuz, ona göre de hizmet vereceksiniz! Müşteriyim ve parasını ödediğim bir ürünün düzgün bir şekilde bana sunulmasını ve şikayetlerimin ciddiye alınmasını istiyorum. Aksi halde hukuki yolla hakkımızı arayacağız.

Duygu 379 Okunma

Cevaplar

  • Boğaziçi Elektrik - Bedaş Temsilcisi02 Şubat 2017

    Sayın Duygu K. Başvurunuzda belirtilen talep hakkında bilgi eksikliği bulunmaktadır. Tarafınıza ulaşılamadığından, gerekli inceleme yapılamamıştır. Saygılarımızla Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş.

  • Boğaziçi Elektrik - Bedaş Temsilcisi27 Ocak 2017

    Sayın Duygu K. Şirketimiz sisteminde kayıtlı Abone numaranızı veya açık adres bilgisini iletmeniz durumunda, başvurunuz hakkında gerekli incelemelerin yapılması sağlanacaktır. Sürdürülebilir bir iyileşme sağlanması için Şirketimize yapmış olduğunuz geri bildirimlere teşekkür ederiz. Saygılarımızla Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön