17 Ekim 2016 #6695083

Boğaziçi Elektrik-Bedaş Elektrik Açma İşlemini Yapmıyorlar

Biz Orhangazi Mahallesi 1658 Sokak'ta oturan apartman sakinleriyiz. Ortak kullanım alanının elektriği üzerine kimse almadığı için kesildi. 11.10.2016 günü S**K*** adına 73966*** abone numarası ile müracaat ettik. Takip eden günlerde müteakip 4446255 no.lu numaradan müşteri temsilcileri ile konuştuk. Yasal olarak 2 gün içerisinde açılır diye biliyorum. Şahsım olarak 1. katta ikamet ediyorum fakat 6. katta hastaları olanlar var. Asansörü ve aydınlatmaya kullanamıyor ve mağdur oluyorlar.

Bilal 630 Okunma

Cevaplar

  • Boğaziçi Elektrik - Bedaş Temsilcisi19 Ekim 2016

    Sayın Bilal D. Başvurunuzda belirtilen e-posta adresinize geri dönüş sağlanmıştır. Sürdürebilir bir iyileşme sağlanabilmesi için Şirketimize yapmış olduğunuz geri bildirimlere teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş.

  • Boğaziçi Elektrik - Bedaş Temsilcisi17 Ekim 2016

    Değerli müşterimizin Sitenize yaptığı başvuru Şirketimizin Hizmet Kalitesi ve Müşteri Memnuniyeti politikası kapsamında değerlendirilmek üzere kayıt altına alınmıştır. Müşterimizin söz konusu talebine ilişkin inceleme titizlikle yapılacak olup kendisine, belirttiği iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede dönüş yapılacağını belirtmek isteriz. Sayın Müşterimiz; Şirketimiz hizmetleriyle ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi Şirketimiz resmi internet sitesinde yer alan “Bize Ulaşın” bağlantısından ya da Alo 186 numaralı telefon üzerinden Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön