18 Ekim 2016

Boğaziçi Elektrik-Bedaş Düzensiz Sayaç Okuma!

Yaklaşık 650 sayacın olduğu bir konut ve iş yeri yerleşkesinde bulunmaktayız. İş yerimize ait 2 adet elektrik sayacı bulunmakta. Sayaç okumalarıyla ilgili sürekli olarak bir düzensizlik mevcut. Bir ay okunursa sonraki ay okunmuyor her seferinde 444'lü numarayı arayarak sayacımızı gelin okuyun diye talepte bulunuyorum telefona çıkan ve tek yetkilinin kendisi olduğunu söyleyen müşteri temsilcisine defalarca burası iş yeri fatura düzensizliği bizi zor durumda bırakıyor. Lütfen dikkatli olsunlar dememe rağmen bu sorunu çözemediler. Bu ay da okuma yapılmadı AVM genelinde yapılmış olmasına rağmen. Yine 444'lü numara ile aynı diyaloglar ve benden daha yetkili yok tripleri. Ya müşteri temsilciliği yapan kişiler bizi oyalayıp günü kurtarmaya çalışıyor ya da ilgisizlik baştan savma tüm kurumu kapsamış. Ben başka bir izah bulamıyorum bu duruma.

Tuğçe 854 Okunma

Cevaplar

 • Boğaziçi Elektrik - Bedaş Temsilcisi31 Ekim 2016

  Sayın Tuğçe D. Başvurunuzda belirtilen e-posta adresinize geri dönüş sağlanmıştır. Sürdürebilir bir iyileşme sağlanabilmesi için Şirketimize yapmış olduğunuz geri bildirimlere teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş.

 • Tuğçe25 Ekim 2016

  Sayaç numaralarını istemiş olmalarına ve benimde numaraları istedikten hemen sonra iletmeme rağmen ilgili kurumdan herhangi bir geri dönüş ya da sayaç okuma durumu olmamıştır. Şikayeti takip edenlerin bunu da bilmesini isterim.

 • Tuğçe18 Ekim 2016

  7492644 7492634 sayaç numaralarıdır.

 • Boğaziçi Elektrik - Bedaş Temsilcisi18 Ekim 2016

  Sayın Tuğçe D. Abone numaranızı iletmeniz durumunda gerekli inceleme yapılacaktır. Saygılarımızla Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön