19 Ekim 2018
Yorum Yap
#11048562

Boğaziçi Elektrik - Bedaş Cinnet Testi!

Elektrik Dağıtım şirketi Bedaş e Ck Boğaziçi suçu birbirlerine atarak bana hizmet vermekten kaçıyorlar işini bırakıp şube müdürlüklerine gittiğimde elektriğimde bir problem olmadığı söylendi ancak 186'dan verilen bilgi de elektriğim kaçak kullanımdan dolayı kesilmiş ama başka bir 186 bilgisi sayacımı kontrol edip kaçak bilgisi bulamadıkları yönünde ve şu an elektriğim yok ve konuyla ilgilenen şirketler sözde konuyla ilgileniyor bir şey yaptıkları yok.

Gökhan Gökhan 274 Okunma

Cevaplar

 • Boğaziçi Elektrik - Bedaş Temsilcisi12 Kasım 2018

  Sayın Gökhan Ç. Başvurunuzda belirtilen e-posta adresinize geri dönüş sağlanmıştır. Sürdürebilir bir iyileşme sağlanabilmesi için Şirketimize yapmış olduğunuz geri bildirimlere teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş.

 • Gökhan22 Ekim 2018

  Tamam sakın bir şey yapmayın elektrik şu an aktif sadece sahadaki adamınızı uyarın gelip sürekli elektriğimi kesmesin şu an enerji var.

 • Boğaziçi Elektrik - Bedaş Temsilcisi22 Ekim 2018

  Sayın Gökhan Ç., Başvurunuz ile ilgili detaylı inceleme yapıldıktan sonra tarafınıza dönüş yapılacaktır. Sürdürülebilir bir iyileşme sağlanması için Şirketimize yapmış olduğunuz geri bildirimlere teşekkür ederiz. Saygılarımızla Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş.

 • Gökhan22 Ekim 2018

  Sorunu çözdük yaşanan aksaklıktan dolayı özür dileriz dediler evet enerji gelmeye başladı ama bugün yani sorunu çözdükten iki gün sonra tekrar elektriğimi kestiler. Bedaş yetkilisi denen şahsa anında ulaşmasam basıp gidecek yine ben uğraşacaktım. Böyle bir süreç yaşadıktn sonra tekrar aynı hata yapılır mi

 • Gökhan19 Ekim 2018

  Şikayet talebiniz sonuçlandı diye mesajlar geliyor ama bir şey yapmadınız bu sms ler neden geliyor

 • Gökhan19 Ekim 2018

  Hiç sanmıyorum 24 saattir telefonla görüşüyorum şubenize gidiyorum hiçbir şey yapmadınız şimdi de bu mesajı yazıp hiçbir şey yapmamamaya devam edeceksiniz Twitter a dün saat 10 da yazdım hala süreci inceliyorlar onlara sorun ne kadar yol katetmişler

 • Boğaziçi Elektrik - Bedaş Temsilcisi19 Ekim 2018

  Değerli müşterimizin Sitenize yaptığı başvuru Şirketimizin Hizmet Kalitesi ve Müşteri Memnuniyeti politikası kapsamında değerlendirilmek üzere kayıt altına alınmıştır. Müşterimizin söz konusu talebine ilişkin inceleme titizlikle yapılacak olup kendisine, belirttiği iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede dönüş yapılacağını belirtmek isteriz. Saygılarımızla Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler