26 Ekim 2016 #6781210

Boğaziçi Elektrik-Bedaş Başkasına Ait Borç Mesajını Bana Gönderiyor

Ek'te de yer aldığı gibi şahsıma ait olmayan, ancak aile bireylerime ait olan borç mesajları bana geliyor. Kanunen bu suçtur. Her borçlu kendinden mesuldür. Firma ismi: litas danışmanlık ve hukuk bürosu. Adres: 19 Mayıs mah. ***istanbul telefon: (0212) 233**


firmanın tarafıma taciz mesajlarını bırakmasını rica ederim. Aksi takdirde firmaya maddi dava açacağımı bildiririm.

Tolga 459 Okunma

Cevaplar

  • Boğaziçi Elektrik - Bedaş Temsilcisi02 Kasım 2016

    Sayın Tolga Han S. Başvurunuzda belirtilen talep hakkında bilgi eksikliği bulunduğundan, gerekli inceleme yapılamamıştır. Saygılarımızla Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş.

  • Boğaziçi Elektrik - Bedaş Temsilcisi26 Ekim 2016

    Değerli müşterimizin Sitenize yaptığı başvuru Şirketimizin Hizmet Kalitesi ve Müşteri Memnuniyeti politikası kapsamında değerlendirilmek üzere kayıt altına alınmıştır. Müşterimizin söz konusu talebine ilişkin inceleme titizlikle yapılacak olup kendisine, belirttiği iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede dönüş yapılacağını belirtmek isteriz. Sayın Müşterimiz; Şirketimiz hizmetleriyle ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi Şirketimiz resmi internet sitesinde yer alan “Bize Ulaşın” bağlantısından ya da Alo 186 numaralı telefon üzerinden Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön