02 Kasım 2016 #6829560

Boğaziçi Elektrik-Bedaş Bana Ait Olmayan Borç ve E-Haciz!

Benimle ilgisi olmayan bir adreste adıma borç çıkartıp, İstanbul 31.İcra Dairesi'nden adıma ödeme emri göndermişler ve e-devletten adıma haciz işlemi başlatmışlar. Müşteri hizmetleri ile yüz yüze gidip yaptığım görüşmede benimle aynı isimdeki kişinin vefat ederek borcun benim adıma işlem yapıldığını söylediler. Defalarca görüşme yaptım, verdikleri numaraları aradım ancak hiçbir sonuç alamadım. Hala e-haciz görünmektedir. İlgilenilmesini istiyorum. Bu nasıl bir sorumsuzluktur? Abone No.: 582***.

Atılgan 561 Okunma

Cevaplar

  • Boğaziçi Elektrik - Bedaş Temsilcisi15 Kasım 2016

    Sayın Atılgan B. Başvurunuz Şirketimiz sorumluluk alanı içerisinde bulunmamaktadır. Talebinizi değerlendirilmek üzere faturanızda bulunan ilgili Perakende Şirketine iletmeniz gerekmektedir. Saygılarımızla, Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş.

  • Boğaziçi Elektrik - Bedaş Temsilcisi03 Kasım 2016

    Değerli müşterimizin Sitenize yaptığı başvuru Şirketimizin Hizmet Kalitesi ve Müşteri Memnuniyeti politikası kapsamında değerlendirilmek üzere kayıt altına alınmıştır. Müşterimizin söz konusu talebine ilişkin inceleme titizlikle yapılacak olup kendisine, belirttiği iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede dönüş yapılacağını belirtmek isteriz. Sayın Müşterimiz; Şirketimiz hizmetleriyle ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi Şirketimiz resmi internet sitesinde yer alan “Bize Ulaşın” bağlantısından ya da Alo 186 numaralı telefon üzerinden Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön