19 Temmuz 2018
Yorum Yap
#10681875

Boğaziçi Elektrik - Bedaş Arızamızı Gidermiyor!

Mediciye Mahallesi Hafız Ali Sokak'ta sürekli elektriğimiz kesiliyor ve hiçbir şekilde müdahale edilmediği gibi 186'daki temsilciler de geçiştiriyorlar. Sadece bizim ve 3 evin elektriği dün akşamdan beri kesik. Diğer evlerde sorun yok ve bu sorun her yağmur yağmasında yaşanıyor.


Dünden beri elektrik yok defalarca kayıt bıraktık sorun çözülmedi. Sabah arayıp yeniden arıza kaydı bıraktım yarım saat sonra arayın dediler ve aradığımda telefona çıkan Ç*** isimli bir kadın abone numarası vermezseniz işlem yapamam diyerek işlemimi yapmadı ve söylediklerimi dinlemeyerek konuşmaya devam etti. Konuşma kayıtlarından zaten yapılan terbiyesizlik ortaya çıkacaktır.


Yaktığımız elektrikten daha fazla vergi ödüyoruz, bir dünya kesinti yaşanıyor ve iş yapmamamıza rağmen elektriği kesilen biz oluyoruz. Bedaş hizmetlerinden de çalışanlarından şikayetçiyim. Dün akşam 8'den beri elektrik verilmiyor, arıza giderilmiyor Bedaş personeli çalışmıyor!

Zehra Zehra 394 Okunma

Cevaplar

  • Boğaziçi Elektrik - Bedaş Temsilcisi03 Ağustos 2018

    Sayın Zehra T. Başvurunuzda belirtilen e-posta adresinize geri dönüş sağlanmıştır. Sürdürebilir bir iyileşme sağlanabilmesi için Şirketimize yapmış olduğunuz geri bildirimlere teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş.

  • Zehra20 Temmuz 2018

    Şikayetimden sonra (şikayetvari.com'a) elektrikler geldi. Ancak hep aynı yerde sürekli kesinti olduğu için kalıcı bir çözüm yapılmasını bekliyoruz. Genelde kesinti bizim bloğumuzda oluyor ve altyapı yenilenmediği için her yağmurda aynı problem tekrarlanıyor. Şikayet var'a teşekkür ediyorum, kurumsal firmaların çözemediği sorunları çözebildiği, sesimizi duyurduğu için

  • Boğaziçi Elektrik - Bedaş Temsilcisi19 Temmuz 2018

    Değerli müşterimizin Sitenize yaptığı başvuru Şirketimizin Hizmet Kalitesi ve Müşteri Memnuniyeti politikası kapsamında değerlendirilmek üzere kayıt altına alınmıştır. Müşterimizin söz konusu talebine ilişkin inceleme titizlikle yapılacak olup kendisine, belirttiği iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede dönüş yapılacağını belirtmek isteriz. Saygılarımızla Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler