19 Temmuz 2017

Boğaziçi Elektrik-Bedaş 3 Gündür İnsanları Oyalayarak Onarılamayan Elektrik Kesintisi

İstanbul'un göbeğinde oturuyorum. 3 gündür elektriğimiz yok. 186'yı aradığımızda önce 12 'de sonra 3' te sonra 5, 7, 8, 10, 12 şekilde bizi 3 gündür oyalıyorlar. Alt ve üst sokağımda elektrik kesintisi olmamasına rağmen, tek bir sokağın arızasını araştırıp bulamadıklarına inanmıyorum. Muhtemelen ilgilenmiyorlar. Şikayet etmekten yoruldum. Ülkede kimi kime şikayet edeceğimizi şaşırdık. Adres; İstanbul Eyüp, Alibeyköy Mah. Seren Sok.

Murat 376 Okunma

Cevaplar

  • Boğaziçi Elektrik - Bedaş Temsilcisi20 Temmuz 2017

    Sayın Murat D. Başvurunuzda belirtilen e-posta adresinize geri dönüş sağlanmıştır. Sürdürebilir bir iyileşme sağlanabilmesi için Şirketimize yapmış olduğunuz geri bildirimlere teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş.

  • Boğaziçi Elektrik - Bedaş Temsilcisi20 Temmuz 2017

    Değerli müşterimizin Sitenize yaptığı başvuru Şirketimizin Hizmet Kalitesi ve Müşteri Memnuniyeti politikası kapsamında değerlendirilmek üzere kayıt altına alınmıştır. Müşterimizin söz konusu talebine ilişkin inceleme titizlikle yapılacak olup kendisine, belirttiği iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede dönüş yapılacağını belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön