Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Bedaş'ın Pimaş Yerini Değiştirmesi

Şermin
24 Haziran 15:25
71

İncirtepe Mahallesi 233. Sokak'ta BEDAŞ ekipleri panoyu değiştirirken pimaşları dışarı vermişlerdir. Balkon suları olduğu gibi dışarıya akarak komşuları rahatsız etmektedir. Defalarca aramamıza rağmen gelip yapmamaktadırlar. Sürekli oyalanmaktayız. Şikayetimize dönüş yapılmamaktadır.

Bedaş'ın Pimaş Yerini Değiştirmesi
Bedaş'ın Pimaş Yerini Değiştirmesi
24 Haziran 15:36 (Şikayetten 11 dakika sonra)

Sayın Şermin C., Talebiniz ilgili birime iletilmiş olup, gerekli inceleme sağlanacaktır. Sürdürebilir bir iyileşme sağlanabilmesi için Şirketimize yapmış olduğunuz geri bildirimlere teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş.

Şermin
26 Haziran 17:36

Yaklaşık 1 aydır devam eden sorun yüzünden komşularla ve dükkan sahipleriyle 3. Sayfa haberi olmamızı bekleyen Bedaş yetkilileri aramalarımıza ve şikayetlerimize en kısa sürede dönüş yapacağız demeye devam ediyor. Yaşadığımız tartışmaların farklı durumlara dönüşüyor olmasından Bedaş sorumludur.

Sayın Şermin C., Başvurunuza istinaden Şirketimiz tarafından yapılan inceleme devam etmekte olup, en kısa süre içerisinde konu ile ilgili tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş.

Sayın Şermin C., Tarafınızla yapılan telefon görüşmesinde, detay bilgi paylaşılmıştır. Sürdürülebilir bir iyileşme sağlanması için Şirketimize yapmış olduğunuz geri bildirimlere teşekkür ederiz. Saygılarımızla Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş.

Şermin
01 Temmuz 10:50

Merhaba, Sorunumuz çözülmüştür. Teşekkürler

Sayın Şermin C., Memnuniyetiniz bizim için değerlidir. Sürdürülebilir bir iyileşme sağlanması için Şirketimize yapmış olduğunuz geri bildirimlere teşekkür ederiz. Saygılarımızla Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

Boğaziçi Elektrik - BEDAŞ Arnavutköy Karlıbayır Mahallesi Elektrik Sorunu

Hamza
25 Temmuz 01:09
8
1

Boğaziçi Elektrik - BEDAŞ Avcılar İleri Sok Elektrik Mağduriyeti

Ugur
16 Temmuz 19:14
101

Ck Boğaziçi'nin İlgisizliği Ve Yatırım Yapmama İnadı

Pelin
08 Temmuz 08:55
55
Ck Boğaziçi'nin İlgisizliği Ve Yatırım Yapmama İnadı
1

Bedaş'ın Mağdur İnsanları

Yelena
05 Temmuz 13:17
41
Bedaş'ın Mağdur İnsanları

Boğaziçi Elektrik - BEDAŞ Beyoğlu Galata Tekrarlanan Kesinti

Ebubekir
28 Haziran 02:18
94
Benzer Şikayet Yaz