03 Şubat 2014

Bedaş Çıkan Eski Kiracının Borcu Yüzünden Elektriğimi Kesti!

Kiraladığım dairenin benden önceki kiracısının aylarca üzerine almadığı ve kesilmeyen elektriği ben kiralayınca büyük bir başarıyla kaçak kullanım olarak işlem gördü. Elektriği üstüme alırken eski borcu kabullenmeden üstüme alamayacağım söylendi mecburen kabullendim elektriğim kesilmesin diye.


Bu borcu ödedim üstü nede aynı borç ve birde kaçak kullanım cezası diye bir tutanak gelmiş. Bir defa ödediğim halde bu tutanak kapanacak diye aynı borcu bir daha ödedim. Çarşamba günü elektriğim kesilmişti perşembe günü saat 14:00 civarı tüm borcu kapatmama rağmen hala elektriğim kesik.


Kış aylarındayız yemek, çay, ısınma gibi temel ihtiyaçlar elektrikle sağlanırken açmadığınız elektrik için sizi kutluyorum Bedaş!

Cuma 193 Okunma

Cevaplar

  • Cuma04 Şubat 2014

    5 gündür kesik olan elektrik için bu gece gene aradım ve 186 numaralı müşteri hizmetleri yetkilisi elektriğimin açık olduğunu aslında aralıkta kapandığını falan söyledi. Kısacası saha çalışanları başka alem müşteri hizmetleri müşteriden habersiz. Birde avcılara gitmeliymişim bedaşa kendileri çalışmadığı için hepimizi boş sanıyor kafamıza göre avcılara gidip saatlerce sıra bekleyip derdimizi anlatacakmışız. Gerçekten çok başarılısın bedaş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön