05 Eylül 2016

Boğaziçi Elektrik-Bedaş Sık Olarak Kesilen Elektrikler.

İstanbul Beyoğlu'nda yaşamaktayız, iki güne bir elektrik kesiliyor ve saatlerce gelmiyor. Çok sıkıldık bu durumdan, elektronik eşyalarımız hep bozuldu. Yeter artık! Bir yatırım projesi neden hala bitmedi acaba?

Emine 187 Okunma

Cevaplar

  • Boğaziçi Elektrik - Bedaş Temsilcisi08 Eylül 2016

    Sayın Emine G. Başvurunuzda belirtilen e-posta adresinize geri dönüş sağlanmıştır.. Sürdürebilir bir iyileşme sağlanabilmesi için Şirketimize yapmış olduğunuz geri bildirimlere teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş.

  • Boğaziçi Elektrik - Bedaş Temsilcisi05 Eylül 2016

    Değerli müşterimizin Sitenize yaptığı başvuru Şirketimizin Hizmet Kalitesi ve Müşteri Memnuniyeti politikası kapsamında değerlendirilmek üzere kayıt altına alınmıştır. Müşterimizin söz konusu talebine ilişkin inceleme titizlikle yapılacak olup kendisine, belirttiği iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede dönüş yapılacağını belirtmek isteriz. Sayın Müşterimiz; Şirketimiz hizmetleriyle ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi Şirketimiz resmi internet sitesinde yer alan “Bize Ulaşın” bağlantısından ya da Alo 186 numaralı telefon üzerinden Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön