Boğaziçi Elektrik-Bedaş Saygısız Temsilcisi...

Yunus E. |

İkametimde sık sık meydana gelen ve bugün tekrarlanan kesinti için kurumu aradım. Kurumdaki görevli kesintiden haberlerinin olmadığını benim şikayetime rağmen saygısız bir şekilde "yarım saat sonra haberimiz olur" cevabını verebilmekte. Bu hadsizlik ve üslubsuz tavrın cürreti nereden gelmekte? Faturamı bir gün geçirdiğimde ihtar yollayan şirket, bu konudan anında haberdar olabiliyorken, nasıl olur da kesintiden bir haber kalabilirler? Had sınırlarını aşan görevliye nasıl bir uygulama yapılacak?

Etiketler :

Çağrı Merkezi Personel Davranış Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Ağustos
  11:35

  Değerli müşterimizin Sitenize yaptığı başvuru Şirketimizin Hizmet Kalitesi ve Müşteri Memnuniyeti politikası kapsamında değerlendirilmek üzere kayıt altına alınmıştır. Müşterimizin söz konusu talebine ilişkin inceleme titizlikle yapılacak olup kendisine, belirttiği iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede dönüş yapılacağını belirtmek isteriz.

  Sayın Müşterimiz; Şirketimiz hizmetleriyle ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi Şirketimiz resmi internet sitesinde yer alan “Bize Ulaşın” bağlantısından ya da Alo 186 numaralı telefon üzerinden Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş.