Boğaziçi Elektrik-Bedaş Saat Yandı.

Gökhan K. |

00**63 abone numaralı müşteriyi. Dün elektriğim kesildi sebebini öğrenmek için elektrikçiyi çağırdım ve saatimin yandığını söyledi. Bedaş'ı arayarak talebimi ilettim. Elektrikçi yangın çıkarabileceğini söyledi. Kendilerine ilettim ve evde hastanın olduğunu da belirttim. Yetmedi mobil uygulamaları üzerinden kayıt açtım durumun aciliyetini belirttim. Sabah bi arkadaş gönderiyorlar ben arıza için geldim başka arkadaşı yönlendireceğim bir saate diyor.

Ben talebimi her yere belirtmişim. Mobil uygulamadan fotoğrafını bile göndermişim. Dalga geçer gibi arıza ile ilgileniyorum deyip çekip gidiyor. Ve üzerinden kaç saat geçti gelen giden yok. Twitter'dan destek hattına yazdım cevap aynı şikayetiniz alınmıştır. Birbirlerinden haberleri bile yok. İlla yangın mı çıkması lazım veya hastanın ölmesi mi lazım hangisi sorunu çözmek için geçerli sebep olur.

Etiketler :

Hat - Tesisat ve güvenliği Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gökhan K.
  21 Ekim
  13:14

  Birçok şirkete nazaran sorunumla samimi bir şekilde ilgilenip çözüme kavuşturdular. Teşekkürler.

 • 14 Temmuz
  10:10

  Sayın Gökhan K.

  Başvurunuzda belirtilen e-posta adresinize geri dönüş sağlanmıştır.
  Sürdürebilir bir iyileşme sağlanabilmesi için Şirketimize yapmış olduğunuz geri bildirimlere teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,
  Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş.

 • 13 Temmuz
  15:43

  Değerli müşterimizin Sitenize yaptığı başvuru Şirketimizin Hizmet Kalitesi ve Müşteri Memnuniyeti politikası kapsamında değerlendirilmek üzere kayıt altına alınmıştır. Müşterimizin söz konusu talebine ilişkin inceleme titizlikle yapılacak olup kendisine, belirttiği iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede dönüş yapılacağını belirtmek isteriz.

  Sayın Müşterimiz; Şirketimiz hizmetleriyle ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi Şirketimiz resmi internet sitesinde yer alan “Bize Ulaşın” bağlantısından ya da Alo 186 numaralı telefon üzerinden Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş.