30 Temmuz 2015

Boğaziçi Elektrik-Bedaş Personel Hatasından Dolayı Elektriğim Kesildi!

Borcum olmadığı halde Beyazıt işletme müdürlüğündeki personel sözleşmemi yaparken sayaç numarasını yanlış yazmış ve iki ay sonra elektriğim kesildi. İşletme müdürlüğüne bizzat konu için müracaat ettim fakat hala herhangi bir dönüş yapılmadı. Defalarca da 186 çağrı merkezini aramama rağmen yine aynı şekilde sonuç alamıyorum. Kimse hatanın nedenini net bir şekilde açıklayamıyor. Eğer elektrik faturamızı ödemesek anında işleme gelirler. Mahkemeyle uğraşmak gibi niyetim yoktu ama evde 4 günden beri elektriğim yok, en sonunda mahkemelik olacağız buzdolabımda ne varsa çöpe attım, sıcak suyum yok, çamaşır yıkama ütüleme hep dışarıya yaptırıyorum.

İlkay 388 Okunma

Cevaplar

  • İlkay21 Ağustos 2015

    Daha önceden de aynı hatadan dolayı elektriğim kesildi ve 5 Ağustos 2015 de firmadan gelen personel tarafından tekrar kağıt bırakılmış, umarım kendi hatalarından dolayı elektriğimi yine kesmezler. Buradan gerek Beyazıt'taki gerekse Bayrampaşa'daki yetkililere sesleniyorum, hatanızı düzeltmeniz gerekmektedir. Kimsenin elektriğini borcu olmadığı halde kesmenize hakkınız yoktur. Hatayı yapan firmanın personeli fakat cezalandırılan müşteri. Bu durum kendini kurumsal diye gösteren şirketlere yakışmaz. Yetkililerin konuya çözüm bulmasını acilen rica ediyorum. Gerekirse yerinde incelemelerle tek tek sayaçların kontrolü yapılsın ama konu çözülsün bir an önce.

  • İlkay19 Ağustos 2015

    Firmadan tekrar kağıt bırakılmış, umarım kendi hatalarından dolayı elektriğimi yine kesmezler. Buradan gerek beyazıttaki gerekse bayrampaşadaki yetkililere sesleniyorum, hatanızı düzeltmeniz gerekmektedir. Kimsenin elektriğini borcu olmadığı halde kesmenize hakkınız yoktur. Hatayı yapan firmanın personeli cezalandırılan müşteri. bu kurumsal diye tabir edilen şirketlere yakışmaz.

  • İlkay30 Temmuz 2015

    Firmadan konu için bilgilendirme bekliyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön