Boğaziçi Elektrik-Bedaş Personel Hatasından Dolayı Elektriğim Kesildi!

İlkay G. |

Borcum olmadığı halde Beyazıt işletme müdürlüğündeki personel sözleşmemi yaparken sayaç numarasını yanlış yazmış ve iki ay sonra elektriğim kesildi. İşletme müdürlüğüne bizzat konu için müracaat ettim fakat hala herhangi bir dönüş yapılmadı. Defalarca da 186 çağrı merkezini aramama rağmen yine aynı şekilde sonuç alamıyorum. Kimse hatanın nedenini net bir şekilde açıklayamıyor. Eğer elektrik faturamızı ödemesek anında işleme gelirler. Mahkemeyle uğraşmak gibi niyetim yoktu ama evde 4 günden beri elektriğim yok, en sonunda mahkemelik olacağız buzdolabımda ne varsa çöpe attım, sıcak suyum yok, çamaşır yıkama ütüleme hep dışarıya yaptırıyorum.

Etiketler :

Elektrik Açma - Kapama Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İlkay G.
  21 Ağustos
  11:32

  Daha önceden de aynı hatadan dolayı elektriğim kesildi ve 5 Ağustos 2015 de firmadan gelen personel tarafından tekrar kağıt bırakılmış, umarım kendi hatalarından dolayı elektriğimi yine kesmezler. Buradan gerek Beyazıt'taki gerekse Bayrampaşa'daki yetkililere sesleniyorum, hatanızı düzeltmeniz gerekmektedir. Kimsenin elektriğini borcu olmadığı halde kesmenize hakkınız yoktur. Hatayı yapan firmanın personeli fakat cezalandırılan müşteri. Bu durum kendini kurumsal diye gösteren şirketlere yakışmaz. Yetkililerin konuya çözüm bulmasını acilen rica ediyorum. Gerekirse yerinde incelemelerle tek tek sayaçların kontrolü yapılsın ama konu çözülsün bir an önce.

 • İlkay G.
  19 Ağustos
  11:41

  Firmadan tekrar kağıt bırakılmış, umarım kendi hatalarından dolayı elektriğimi yine kesmezler. Buradan gerek beyazıttaki gerekse bayrampaşadaki yetkililere sesleniyorum, hatanızı düzeltmeniz gerekmektedir. Kimsenin elektriğini borcu olmadığı halde kesmenize hakkınız yoktur. Hatayı yapan firmanın personeli cezalandırılan müşteri. bu kurumsal diye tabir edilen şirketlere yakışmaz.

 • İlkay G.
  30 Temmuz
  11:49

  Firmadan konu için bilgilendirme bekliyorum.