13 Ocak 2016

Boğaziçi Elektrik-Bedaş Keyfi Elektrik Kesintisi..

Bedaş Elektrik İstanbul Esenlerdeki evimin elektriğini gecikmeden dolayı usulsüz olarak kesmiştir. Kesmeden önce tebligatta bulunması gerekirken bugün tebligatı bırakıp aynı gün keserek büyük bir işe imza atan bu firma kaçak elektrik kullananların kapısına dahi uğramaz iken faturalarını düzenli olarak ödeyen ben ve benim gibi insanlardan açma kapama bedeli olarak 20 TL alabilmek için böyle bir yola başvurmaktadır.

Tebligatı yaptıktan sonra 5 iş günü içinde ödeme yapma hakkım varken. Tebligatı yaptığı gün ve yaptığı an elektriği keserek usulsüzlüğe imza atan bu firmadan şikayetçiyim.

Mehmet 345 Okunma

Cevaplar

  • Boğaziçi Elektrik - Bedaş Temsilcisi14 Ocak 2016

    Sayın Mehmet Y, Tarafınızla yapılan telefon görüşmesinde gerekli bilgiler şifahen alınmış olup, başvurunuz incelenmek üzere ilgili birime iletilmiştir. Talebinizin için e-posta adresinize geri dönüş sağlanacaktır. Sürdürülebilir bir iyileşme sağlanması için Şirketimize yapmış olduğunuz geri bildirimlere teşekkür ederiz. Saygılarımızla Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş.

  • Boğaziçi Elektrik - Bedaş Temsilcisi13 Ocak 2016

    Sayın Mehmet Y, Abone numaranızı iletmeniz durumunda gerekli inceleme yapılacaktır. Saygılarımızla Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön