Boğaziçi Elektrik-Bedaş Kesinti Talebinin Gecikmesi...

Abdullah H. |

Daha önce talep ettiğim adıma kayıtlı bir abonenin iptali ile ilgili başvurum Kesinti olması gereken Zamandan 15 gün sonra oldu ve mevcut kiracının harcadığı 82 TL elektrik bedeli benim depozitomdan kesildi. Bu tamamen Boğaziçi Elektrik-Bedaş'ın geç aksiyon almasından kaynaklanıyor fakat faturayı benden temin ettiler. Halbuki bir abone kaydı yapsaydım belki aynı gün işlem yapıp depozitoyu da alacaklardı. Kendilerine olunca çok hızlılar. Böyle kurumların ancak bu şekilde insanların taleplerini Zamanında yerine getireceğini düşünüyorum.

Etiketler :

Elektrik Açma - Kapama Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Abdullah H.
  01 Haziran
  14:32

  Kimi kandırmaya çalışıyorsunuz. Tabi ki sizin faliyet alanınızda suçunuzu kabul edip özür dileyeceğinize Müşteriyi suçlu çıkartmaya çalışıyorsunuz

 • 06 Mayıs
  14:56

  Sayın Abdullah H.

  Başvurunuz Şirketimiz faaliyet alanı içerisinde bulunmamaktadır. Talebinizi değerlendirilmek üzere faturanızda bulunan tedarikçi firmaya iletmeniz gerekmektedir.
  Sürdürülebilir bir iyileşme sağlanması için Şirketimize yapmış olduğunuz geri bildirimlere teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla
  Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş.

 • 05 Mayıs
  12:16

  Değerli abonemiz;

  Değerli müşterimizin Sitenize yaptığı başvuru Şirketimizin Hizmet Kalitesi ve Müşteri Memnuniyeti politikası kapsamında değerlendirilmek üzere kayıt altına alınmıştır. Müşterimizin söz konusu talebine ilişkin inceleme titizlikle yapılacak olup kendisine, belirttiği iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede dönüş yapılacağını belirtmek isteriz.

  Sayın Müşterimiz; Şirketimiz hizmetleriyle ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi Şirketimiz resmi internet sitesinde yer alan “Bize Ulaşın” bağlantısından ya da Alo 186 numaralı telefon üzerinden Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş.