23 Haziran 2016

Boğaziçi Elektrik-Bedaş İşini Düzgün Yapmıyor!

Yeşılpınar Mah. Papağan Sokak No:*** Yeşılpınar-Eyüp/İstanbul adresimiz için 12.02.2016 tarihinde vermiş olduğumuz dilekçede iskan belgesi alınmış olup yeni olan apartmanımızın
elektrik kablosunun yatırımdan atılarak binamızım daimiye geçmesini istemiştik.

4 aydan fazla oldu ve hala bir sonuç yok. Perpa'daki başvurduğumuz Ö. bey her aradığımızda 1 ay içinde olacak dedi ama en son aramamızda yasa değişti ama sizin durumunuz ne olacak bilmiyoruz dendi.

Tüm mercilerden mail ve şikayetimi bildireceğim.

Alkım 298 Okunma

Cevaplar

  • Boğaziçi Elektrik - Bedaş Temsilcisi13 Temmuz 2016

    Sayın Alkım K. Başvurunuzda belirtilen e-posta adresinize geri dönüş sağlanmıştır. Sürdürebilir bir iyileşme sağlanabilmesi için Şirketimize yapmış olduğunuz geri bildirimlere teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş.

  • Boğaziçi Elektrik - Bedaş Temsilcisi23 Haziran 2016

    Değerli müşterimizin Sitenize yaptığı başvuru Şirketimizin Hizmet Kalitesi ve Müşteri Memnuniyeti politikası kapsamında değerlendirilmek üzere kayıt altına alınmıştır. Müşterimizin söz konusu talebine ilişkin inceleme titizlikle yapılacak olup kendisine, belirttiği iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede dönüş yapılacağını belirtmek isteriz. Sayın Müşterimiz; Şirketimiz hizmetleriyle ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi Şirketimiz resmi internet sitesinde yer alan “Bize Ulaşın” bağlantısından ya da Alo 186 numaralı telefon üzerinden Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön