Boğaziçi Elektrik-Bedaş Hizmet Yetersizliği...

Onur K. |

Clk Boğaziçi Elektrik dağıtım firması çağrı merkezine, banyo musluğunun elektrik çarptığına dair bir arıza kaydı bıraktım. Bu arıza onlardan kaynaklanıyor veya kaynaklanmıyor bilemiyorum. Ancak konu ile ilgili ne arayan ne soran ne de bir tepki gösteren yok. Piyasadan elektrikçi çağırıyoruz onlar ise tüm abonelerin kontrol edilmesi gerektiğini ve bunun ancak dağıtım firması tarafından yapılabileceğini söylüyorlar.

Şimdi biz banyoda yıkanırken çarpılarak ölürsek bir daha şikayet yazma imkanımızda olmayacak. O yüzden hayattayken bunu yazmak istiyorum. Ya siz Clk Boğaziçi veya yönlendireceğiniz bir yetkili kurum veya kişinin bu sorunu çözmesi gerektiğini düşünüyorum. Yanılıyorsam da bugüne kadar defalarca yapmış olduğum müracaatlarımın da neden cevapsız bırakıldığının açıklamasını rica ediyorum. Dağıtım bedeli iletim bedeli o bedeli bu bedeli ödüyoruz ama karşılığını alamıyoruz.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Onur K.
  07 Ekim
  16:50

  Elektrik dağıtım firması kofradan sonrasına karışmaz, karışmıyormuş bakın başınızın çaresine dediler.

 • Onur K.
  04 Ağustos
  15:19

  Çağrı merkezinize müracaat etmiştim ancak buraya yazmamı istiyorsanız yazabilirim. Ya da abone numaramı nereye bildirmem gerekiyor?
  Yazıyorum 0000 56 43 527

 • Onur K.
  04 Ağustos
  15:17

  Çağrı merkezinize müracaat etmiştim ancak buraya yazmamı istiyorsanız yazabilirim. ya da abone numaramı nereye bildirmem gerekiyor?

 • 03 Ağustos
  14:21

  Sayın Onur K.

  Abone numaranızı iletmeniz durumunda gerekli inceleme yapılacaktır.

  Saygılarımızla
  Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş.