Boğaziçi Elektrik-Bedaş Hatalı Elektrik Kesintisi!

Merve Ç. |

29.09.2016 tarihinde 23437** no'lu aboneliğin borcu olmamasına rağmen elektrik kesintisi yapıldı. Müşteri hizmetlerinden borcu olmadığı ve kesilmesi için bir sebep bulunmadığı hatalı kesilmiş olduğu bilgisini aldım. Gün içerisinde elektriğin açılacağı söylendi ancak müşteri hizmetlerine 3 kez kayıt bırakmama rağmen halen açılmadı. Boğaziçi Bedaş görevlilerinin yaptığı hatalı işlem yüzünden mağdur oluyoruz. Lütfen en kısa sürede hatanızı telafi edin. İlgili yönetmelik gereği hiçbir sebep yokken 12 saatten fazla kesinti yapıldığı takdirde tüketiciye tazminat ödemekle yükümlüsünüz ve 24 saattir elektriğim açılmadı. Bu şekilde tüketiciyi mağdur etmeye hakkınız yok.

Etiketler :

Elektrik Açma - Kapama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Ekim
  15:54

  Sayın Merve Ç

  Tarafınızla yapılan telefon görüşmesinde, şikayetinizin çözümlendiği bilgisi şifahen alınmıştır.
  Sürdürülebilir bir iyileşme sağlanması için Şirketimize yapmış olduğunuz geri bildirimlere teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla
  Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş.

 • 03 Ekim
  10:19

  Değerli müşterimizin Sitenize yaptığı başvuru Şirketimizin Hizmet Kalitesi ve Müşteri Memnuniyeti politikası kapsamında değerlendirilmek üzere kayıt altına alınmıştır. Müşterimizin söz konusu talebine ilişkin inceleme titizlikle yapılacak olup kendisine, belirttiği iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede dönüş yapılacağını belirtmek isteriz.

  Sayın Müşterimiz; Şirketimiz hizmetleriyle ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi Şirketimiz resmi internet sitesinde yer alan “Bize Ulaşın” bağlantısından ya da Alo 186 numaralı telefon üzerinden Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş.