01 Aralık 2015

Boğaziçi Elektrik-Bedaş Haksız İcra Takibi!

İş yerimi 2010/Ekim ayın kapattım elektrik kurumuna elektriğimi kestirerek 2185332 no. Tesisat borcum olmadığından dolayı 20 gün sonra depozitimu iade ederek sözleşmemi fes ettiler bu vatandaş saf ya 2011/4 2014/11 ve 2014/11 olmak üzere 3 adet fatura çıkarmışlar. Kapalı tesisata bu faturayı çıkarabilen kurumunuz acaba hangi açığı kapamak için böyle komik durumlara düşüyor elimde sözleşmeyi fes ettiğinize ve depozitomu iade dair belgeniz var eğer sizin sisteminizde yoksa isteyin verelim bir de icra takibi yapmışsınız herhalde avukatla ortak bir gelir içindesiniz bir kamu kurumu bunu yaparsa gerisini düşünmek istemiyoruz.

Ayhan 436 Okunma

Cevaplar

  • Boğaziçi Elektrik - Bedaş Temsilcisi09 Aralık 2015

    Sayın Ayhan EYİGÜN, Başvurunuz Şirketimiz faaliyet alanı içerisinde bulunmamaktadır.Talebiniz ilgisi nedeniyle değerlendirilmek üzere faturanızda bulunan tedarikçi firmaya iletilmiş olup, e-posta adresinize geri dönüş sağlanacaktır. Sürdürülebilir bir iyileşme sağlanması için Şirketimize yapmış olduğunuz geri bildirimlere teşekkür ederiz. Saygılarımızla Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş.

  • Ayhan08 Aralık 2015

    Boğaziçilektrik 2185332 no.lu tesisatımı 2010 Kasım ayında İşyerimi kapattığımdan dolayı kapanış verdim 20gün sonrada elektrik firması borcum olmadığından dolayı kapanışı yaparak depozitomu iade etti şimdi de siz beyefendiler 2011/4 2014/11 ve 2014/11 dönem olmak üzere fatura çıkarmışsınız ve icra takibi yapmışsınız amacınız açıktan haraç mı istiyorsunuz 2010 yılında kapatılan bir tesisat ve depozito iade edilen tesisata borç çıkarmak bana anlamını açıklayın ya da özür dileyin o koltuklarda oturmak haksızlık yapmak için değildir rüşvet istiyorsanız söyleyin ufak bir yemek parası vereyim de yakamdan düşün borcum olmadığı halde

  • Boğaziçi Elektrik - Bedaş Temsilcisi01 Aralık 2015

    Merhaba, Başvurunuz Şirketimiz faaliyet alanı içerisinde bulunmamaktadır.Talebiniz ilgisi nedeniyle değerlendirilmek üzere faturanızda bulunan tedarikçi firmaya iletilmiş olup, e-posta adresinize geri dönüş sağlanacaktır. Sürdürülebilir bir iyileşme sağlanması için Şirketimize yapmış olduğunuz geri bildirimlere teşekkür ederiz. Saygılarımızla Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön