16 Nisan 2015

Boğaziçi Elektrik-Bedaş Göktürk Eyüp'te Elektrik Kesintisi!

Göktürk Merkez mahallesi Elektrik Arızasız bir gün yok. 3 Yıldır burada ikamet ediyorum ancak kesintisiz bir günümüz geçse bugün nasıl sorun olmaz diye düşünüyoruz artık. Bütün elektrikli aletlerim bozuldu ve kaldı ki yenilerini de alamıyorum.

Çünkü sorun hiç bitmiyor. Bunca zamandır Göktürk' deki bütün elektrik kabloları değişse sorun çoktan giderilirdi. Her gün bir kablo nasıl arıza çıkarır. Ya Gerilim hatları deniyor. Ya kablolar sorunlu deniyor. Tüm ilgili kişileri sorumluluk almaya ve işlerini yapmaya davet ediyorum. Yoksa herkesten imza toplayıp topluca mahkemeye başvurmayı düşünüyoruz.

Ece 872 Okunma

Cevaplar

  • Ece24 Ağustos 2016

    Sizin gibi şirket olmaz olsun. En kısa zamanda batarsınız inşallah. 21. yüzyılda sürekli Alçak gerilim arızası adı altında 12 saati aşan kesintilerinizden bıktık usandık artık! Sizi her yere şikayet edeceğim. Cumhurbaşkanlığına kadar elimden gelen ne varsa ardıma koymayacağım. Bana yarattığınız zararları birer birer mahkemeye verip hepsini sizden alacağım. Allah bin türlü cezanızı versin İnşallah. her gün size beddua edeceğim. Bu işe kim sebep olduysa ve kim bu işi çözümleyemiyorsa Allah bin türlü cezasını belasını verir inşallah. Her türlü şikayet sitesine bunu yazacağım. Tüm mahalleliden imza toplayıp bu yapılan insanlık dışı olayı ayrıca Avrupa İnsan hakları mahkemelerine taşıyacağım.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön