Boğaziçi Elektrik-Bedaş Geçmiş Kiracıya Ait Borcun 7 Aylık Aboneliğimden Sonra Benim Faturama Yansım

Erol D. |

Pba20160072***** numaralı faturamda enerji tüketim bedeli 102 kw, tutar 22.59 TL iken ödenecek tutar 212 TL olarak gelmiştir. Elektrik idaresine gittiğimde 2015 yılının 7-10. ayları arasında sayacın arızalı olduğunu, bu yüzden değiştiğini, sayaç içerisindeki datanın labaratuardan ancak yeni okunabildiğini ve o farkın şimdi yansıtıldığı söylendi. Benim aboneliğim 2016 Ocak ayında başlamıştır, dolayısıyla bu borçtan ben değil, benden önceki abone sorumludur. Eski kiracının üzerine olan borçların eski kiracıdan alınması gerekmektedir.

Etiketler :

Fatura ve Ödemeler Fiyat Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erol D.
  26 Ekim
  08:21

  Boğaziçi Elektrik, faturama yansıyan fazla tutarı hesabıma EFT yaparak iade etmiştir, teşekkür ederim,

 • 28 Temmuz
  09:56

  Değerli müşterimizin Sitenize yaptığı başvuru Şirketimizin Hizmet Kalitesi ve Müşteri Memnuniyeti politikası kapsamında değerlendirilmek üzere kayıt altına alınmıştır. Müşterimizin söz konusu talebine ilişkin inceleme titizlikle yapılacak olup kendisine, belirttiği iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede dönüş yapılacağını belirtmek isteriz.

  Sayın Müşterimiz; Şirketimiz hizmetleriyle ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi Şirketimiz resmi internet sitesinde yer alan “Bize Ulaşın” bağlantısından ya da Alo 186 numaralı telefon üzerinden Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş.