31 Ekim 2016

Boğaziçi Elektrik-Bedaş Elektrik Kesintisinden Bıktık...

İstanbul Alaşehir 'de ikamet ediyoruz. Özellikle kışın sık sık ve uzun saatler boyunca yapılan elektrik kesintilerinden bıktık. Artık evde küçük bebeğim ve hasta babam var. Yapılan bu eziyetin çilenin sebebi arızaysa bu arıza yıllardır neden onarılmıyor, ya da neden sık sık arızalanıyor? Gerçekten bıktık artık bu durumdan. İnsaf...

Kübra 436 Okunma

Cevaplar

  • Boğaziçi Elektrik-Bedaş Temsilcisi14 Kasım 2016

    Sayın Kübra İbrahim DURDAĞI Başvurunuzda belirtilen e-posta adresinize geri dönüş sağlanmıştır. Sürdürebilir bir iyileşme sağlanabilmesi için Şirketimize yapmış olduğunuz geri bildirimlere teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş.

  • Boğaziçi Elektrik-Bedaş Temsilcisi14 Kasım 2016

    Sayın Kübra İbrahim DURDAĞI Başvurunuzda belirtilen e-posta adresinize geri dönüş sağlanacaktır. Sürdürebilir bir iyileşme sağlanabilmesi için Şirketimize yapmış olduğunuz geri bildirimlere teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş.

  • Boğaziçi Elektrik-Bedaş Temsilcisi01 Kasım 2016

    Değerli müşterimizin Sitenize yaptığı başvuru Şirketimizin Hizmet Kalitesi ve Müşteri Memnuniyeti politikası kapsamında değerlendirilmek üzere kayıt altına alınmıştır. Müşterimizin söz konusu talebine ilişkin inceleme titizlikle yapılacak olup kendisine, belirttiği iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede dönüş yapılacağını belirtmek isteriz. Sayın Müşterimiz; Şirketimiz hizmetleriyle ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi Şirketimiz resmi internet sitesinde yer alan “Bize Ulaşın” bağlantısından ya da Alo 186 numaralı telefon üzerinden Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön