02 Kasım 2016

Boğaziçi Elektrik-Bedaş Elektrik Kesintileri!

Küçükçekmece Atatürk Mahallesi Komsan üstü yolu A**** Sokak'ta ikamet etmekteyim, mahallemizde sürekli elektrik kesintileri olmaktadır. Elektrik kesintilerinden haberleri bile yok elektrik kesiliyor iki gün sonra bir buçuk gün sonra üç gün sonra geliyor, dolabımızda ki gıda maddeleri bozulmakta elektrik kesildiği zaman elektriği ani açıp kapatmalarından dolayı buzdolabım bozuldu bunu defalarca söylememize rağmen bir düzelme olmadı.
Mağduruz şikayetçiyiz bu durumun düzeltilmesini talep ediyoruz.

Ali 756 Okunma

Cevaplar

  • Boğaziçi Elektrik - Bedaş Temsilcisi14 Kasım 2016

    Sayın Ali K. Şikayetinizin çözümlendiği bilgisi şifahen alınmıştır. Sürdürülebilir bir iyileşme sağlanması için Şirketimize yapmış olduğunuz geri bildirimlere teşekkür ederiz. Saygılarımızla Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş.

  • Boğaziçi Elektrik - Bedaş Temsilcisi03 Kasım 2016

    Değerli müşterimizin Sitenize yaptığı başvuru Şirketimizin Hizmet Kalitesi ve Müşteri Memnuniyeti politikası kapsamında değerlendirilmek üzere kayıt altına alınmıştır. Müşterimizin söz konusu talebine ilişkin inceleme titizlikle yapılacak olup kendisine, belirttiği iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede dönüş yapılacağını belirtmek isteriz. Sayın Müşterimiz; Şirketimiz hizmetleriyle ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi Şirketimiz resmi internet sitesinde yer alan “Bize Ulaşın” bağlantısından ya da Alo 186 numaralı telefon üzerinden Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön