09 Mart 2016

Boğaziçi Elektrik-Bedaş Elektrik Aboneliğim Aktifleşmedi.

29.02.2016 tarihinde abonelik işlemlerini tamamladım ve en geç 3 gün içerisinde elektriğin açılacağını bildirdiler. Bugün tam 10 gün oldu ve aradığımda hayla konuyla ilgili talebimi oluşturduklarını söylüyorlar. 2 dakikalık iş için daha kaç gün bekletecekler çok merak ediyorum.

Elektrik olmadığı için evin tadilatını yapamıyorum. Nisan ayında düğünüm olacak hayla tadilat için elektriğin açılmasını bekliyoruz. Kaldı ki binada daha önce kiracım oturuyordu yani herhangi bir sıkıntı da yok sayaçla veya başka her neyle ilgili olabilecekse artık. Hadi oldu diyelim onunla ilgilide hiçbir bilgi yok.

Müşteri hizmetlerini aradığımda çoktan açılmış olması gerektiğini söylüyor bana ve neden hayla açılmadığını sorduğumda da bununla ilgili bir bilgi girişi olmadığını söylüyorlar. Ne tuhaf değil mi? Nasıl bir iş anlayışı, nasıl bir müşteri memnuniyeti anlayışı var sizler karar verin artık.

Hakan 238 Okunma

Cevaplar

  • Boğaziçi Elektrik - Bedaş Temsilcisi09 Mart 2016

    Sayın Hakan G, Başvurunuzda belirtilen e-posta adresinize en kısa sürede geri dönüş sağlanacaktır. Sürdürebilir bir iyileşme sağlanabilmesi için Şirketimize yapmış olduğunuz geri bildirimlere teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön