Boğaziçi Elektrik-Bedaş Elektriğim Açılmıyor...

Gülcan O. |

Ayın 9'unda yeni taşındığımız evimizin elektriğini açtırmak için müracaat ettik, 3 iş günü içerisinde açılacağını söylediler. Yasal süreç 3 gün olmasına rağmen her gün 5 defa aramamıza rağmen dalga geçer gibi önceliğinizi oluşturduk deyip de 12 gündür umurlarında dahi olmayan lakayt bir kurum burası. Yarın ilk işim Tüketici Mahkemesi'nde bu işi çözmek olacak. Evime giremeden 15 gündür boş yere kira ödüyorum. İşimize gidemiyoruz insanların evinde izliyoruz. Bakalım bu mağduriyetin cezasını nasıl çekeceksiniz ama ant olsun ki bu işin peşini bırakmayacağız.

Etiketler :

Abonelik İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Eylül
  16:51

  Sayın Gülcan Ö.

  Başvurunuzda belirtilen e-posta adresinize geri dönüş sağlanmıştır.
  Sürdürebilir bir iyileşme sağlanabilmesi için Şirketimize yapmış olduğunuz geri bildirimlere teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,
  Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş.

 • 21 Eylül
  10:42

  Değerli müşterimizin Sitenize yaptığı başvuru Şirketimizin Hizmet Kalitesi ve Müşteri Memnuniyeti politikası kapsamında değerlendirilmek üzere kayıt altına alınmıştır. Müşterimizin söz konusu talebine ilişkin inceleme titizlikle yapılacak olup kendisine, belirttiği iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede dönüş yapılacağını belirtmek isteriz.

  Sayın Müşterimiz; Şirketimiz hizmetleriyle ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi Şirketimiz resmi internet sitesinde yer alan “Bize Ulaşın” bağlantısından ya da Alo 186 numaralı telefon üzerinden Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş.