24 Haziran 2016

Boğaziçi Elektrik-Bedaş Defalarca Aradık Giderilmedi..

Dün saat 18:00'dan itibaren binada elektrik arızası var defalarca aranmasına rağmen giderilmiyor! İlk sırada siz varsınız denilerek geçiştiriyorlar arıza bildirimini.

Raif 220 Okunma

Cevaplar

 • Boğaziçi Elektrik - Bedaş Temsilcisi27 Haziran 2016

  Sayın Raif F. Başvurunuzda belirtilen konu hakkında, 27-06-2016 tarihinde tarafınızla yapılan telefon görüşmesinde, talebiniz hakkında gerekli incelemelerin yapılabilmesi için tesisat bilginiz istenmiş, ancak “kesinti ile ilgili herhangi bir sorun kalmadığı” bilgisi şifahen verilmiştir. Saygılarımızla Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş.

 • Raif26 Haziran 2016

  Çarşamba akşam saatlerinden itibaren oturduğum binada arıza var ve yüzlerce arama yapıp talepte bulunmamıza rağmen hiçbir yetkili ilgilenmemiştir ve her bilgi aldığım kurum çalışanları çelişkili bilgiler vermektedir bu konuyu EPDK ya kadar bildirmeme rağmen hala arıza devam etmektedir

 • Raif24 Haziran 2016

  60 saati gecen bir ariza var hala giderilmedi arıza defalarca kurumunuzu aramama rağmen.

 • Boğaziçi Elektrik - Bedaş Temsilcisi24 Haziran 2016

  Sayın Raif F. Şirketimiz sisteminde kayıtlı Abone numaranızı veya açık adres bilgisini iletmeniz durumunda, başvurunuz hakkında gerekli incelemelerin yapılması sağlanacaktır. Sürdürülebilir bir iyileşme sağlanması için Şirketimize yapmış olduğunuz geri bildirimlere teşekkür ederiz. Saygılarımızla Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş.

 • Boğaziçi Elektrik - Bedaş Temsilcisi24 Haziran 2016

  Değerli müşterimizin Sitenize yaptığı başvuru Şirketimizin Hizmet Kalitesi ve Müşteri Memnuniyeti politikası kapsamında değerlendirilmek üzere kayıt altına alınmıştır. Müşterimizin söz konusu talebine ilişkin inceleme titizlikle yapılacak olup kendisine, belirttiği iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede dönüş yapılacağını belirtmek isteriz. Sayın Müşterimiz; Şirketimiz hizmetleriyle ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi Şirketimiz resmi internet sitesinde yer alan “Bize Ulaşın” bağlantısından ya da Alo 186 numaralı telefon üzerinden Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön