31 Ağustos 2016

Boğaziçi Elektrik-Bedaş Dağıtım Bedeli!

25 TL kullanım bedeli olan faturam 48.70 geldi. Alt tarafı 3 ampul yanıyor. Bu dağıtım bedeli adı altında milleti mağdur ettiğini düşünüyorum. Gören f-16 'la dağıtım yapıyorlar sanır. Yetkililerin en kısa zamanda buna bir dur demesin arz ediyorum.

Murat 187 Okunma

Cevaplar

  • Murat22 Aralık 2016

    Ne perakende si faturanın üstünde boğaz içi elektrik yazıyor perakende yazmayor insanlarla dalga geçmeyi bırakın insanları kazıklamayı bırakın yaptığınız resmen bir soygun insanları kaçağa sürüklüyosunuz resmen. Bu ayki faturada 47 TL kullanım bedeli fakat fatura tutarı 89 TL kalkmış bana perakende diyorsunuz. Bir de dağıtım bedeli var 25 TL bu nedir abi ya soygunu yeni adımı hırsılar. Ne diye maaş alıyorsunuz orada siz necisiniz madem milleti perakendeciniz le görüşün diyorsunuz... Zehir zıkkıım olsun verdiğimiz paralar... .

  • Boğaziçi Elektrik - Bedaş Temsilcisi31 Ağustos 2016

    Sayın Murat Y. Başvurunuz Şirketimiz sorumluluk alanı içerisinde bulunmamaktadır. Talebinizi değerlendirilmek üzere faturanızda bulunan ilgili Perakende Şirketine iletmeniz gerekmektedir. Saygılarımızla Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön