21 Ekim 2016

Boğaziçi Elektrik-Bedaş Binaya Gelen Genel Borç Bize Ödettirildi...

2011 yılında satın aldığım binada düzenli olarak elektrik faturası ödemekteyim. Fakat 1993 yılında yapılan binada inşaat zamanında kullanan elektrik ve ödenmemiş bir saat bulunmakta idi. Tedaş'ın özelleşmesinden sonra tahsilatı yapılmayan borçları tahsil etmek adına Boğaziçi Elektrik-Bedaş binaya bu saatle ilgili 7000 küsur lira borç gönderdi ve yıldırmak adına binanın merdiven otomatiğinin kablosunu kesti. Yasal olmadığını bildiği için saate ve mühre dokunmayıp kabloyu kesti. O binada oturan bir kişi olarak sorun çıkmaması adına bende payıma düşen miktarı mecbur olmasam da ödedim fakat bu elektriği kullanan kişi veya kişiler ve o tarihe kadar kiracı olarak veya ev sahibi olarak oturup ayrılan kişiler bu cezadan bir haberdardırlar. Başkalarının borcunu binanın huzuru kaçmaması adına ben ve benim gibi birçok suçu günahı olmayan bina sakinleri ödemiştir. Şimdi dava açacağız... .

Serkan 405 Okunma

Cevaplar

  • Boğaziçi Elektrik - Bedaş Temsilcisi02 Kasım 2016

    Sayın Serkan T. Tarafınızla yapılan telefon görüşmesinde, tarafınıza şifahen bilgi verilmiştir. Sürdürülebilir bir iyileşme sağlanması için Şirketimize yapmış olduğunuz geri bildirimlere teşekkür ederiz. Saygılarımızla Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş.

  • Serkan24 Ekim 2016

    Benim tesisat numaram 5653441 fevzi temel adına... . Kaçak kayıt numarası 80000265236 sayaç no.: 6196335 borç miktarı 5.603,60 TL

  • Boğaziçi Elektrik - Bedaş Temsilcisi24 Ekim 2016

    Sayın Serkan T. Abone numaranızı iletmeniz durumunda gerekli inceleme yapılacaktır. Saygılarımızla Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön