20 Temmuz 2017

Boğaziçi Elektrik-Bedaş Bildirimsiz Elektrik Kesintisi!

Boğaziçi Elektrik kurumunun herhangi bir ihbar ve neden belirtmeden kestiği elektriğimiz 2 gündür kesik durumda. Müşteri hizmetleri ve akıllı telefonlardaki uygulamayla defalarca bildirmeme rağmen hala gelip elektriği açan personel yok. Bu kadar sorumsuzca yapılmış davranış görmedim. Ne bildirim var ne de yaptığı işin arkasında duran bir personel. Müşteri hizmetleri desek hiçbir şekilde çözüm yolu sunmamakta. Bununla alakalı gereken hukuksal boyut neyse sonuna kadar gideceğim. Yaşattıkları mağduriyetin maddi boyutu azımsanamayacak derecede fazla. Böyle bir kurumda sorumluluk bilincinin bu kadar yerler altında olması gerçekten çok üzücü.

Ünal 404 Okunma

Cevaplar

  • Boğaziçi Elektrik - Bedaş Temsilcisi24 Temmuz 2017

    Sayın Ünal D. Başvurunuzda belirtilen e-posta adresinize geri dönüş sağlanmıştır. Sürdürebilir bir iyileşme sağlanabilmesi için Şirketimize yapmış olduğunuz geri bildirimlere teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş.

  • Boğaziçi Elektrik - Bedaş Temsilcisi21 Temmuz 2017

    Değerli müşterimizin Sitenize yaptığı başvuru Şirketimizin Hizmet Kalitesi ve Müşteri Memnuniyeti politikası kapsamında değerlendirilmek üzere kayıt altına alınmıştır. Müşterimizin söz konusu talebine ilişkin inceleme titizlikle yapılacak olup kendisine, belirttiği iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede dönüş yapılacağını belirtmek isteriz. Saygılarımızla Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön