07 Ekim 2016

Boğaziçi Elektrik-Bedaş Adımla Alakasız Bir Adres ve Çıkan 4,500 TL Bir Borç.

2009 yılına ait bir borç tarafından sürprizle karşı karşıya kaldım bugün. Yine benim daha önceki şirketime ait olduğu söylenen 2.200 küsürlük bir borcu kapatmama rağmen kapandı yazısını bana imzasız, kaşesiz yolladılar bunu yapan sözde bir avukat. Durumun düzeltilmesini arz ediyorum. Karşılığında dava açıp gerekeni yapacağımdan emin olabilirsiniz.

Gul 592 Okunma

Cevaplar

  • Boğaziçi Elektrik - Bedaş Temsilcisi13 Ekim 2016

    Sayın Gül Ç. Başvurunuzda belirtilen e-posta adresinize geri dönüş sağlanmıştır. Sürdürebilir bir iyileşme sağlanabilmesi için Şirketimize yapmış olduğunuz geri bildirimlere teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş.

  • Gul 10 Ekim 2016

    En kısa sürede sizden dönüş bekliyorum. Bu borç gibi 8yıl sonra karşıma çıkmaz umarım

  • Boğaziçi Elektrik - Bedaş Temsilcisi10 Ekim 2016

    Değerli müşterimizin Sitenize yaptığı başvuru Şirketimizin Hizmet Kalitesi ve Müşteri Memnuniyeti politikası kapsamında değerlendirilmek üzere kayıt altına alınmıştır. Müşterimizin söz konusu talebine ilişkin inceleme titizlikle yapılacak olup kendisine, belirttiği iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede dönüş yapılacağını belirtmek isteriz. Sayın Müşterimiz; Şirketimiz hizmetleriyle ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi Şirketimiz resmi internet sitesinde yer alan “Bize Ulaşın” bağlantısından ya da Alo 186 numaralı telefon üzerinden Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön