02 Aralık 2015

Boğaziçi Elektrik-Bedaş Açma Kapama Bedeli!

Yıllardır faturamı düzenli öderim. Hayatımda ilk defa faturamı ödemeyi unuttum 6 gün içinde elektriğimi kestiler. ! Bravo doğrusu anında müdahale. Gecikme faizi almıyorlar toptan 20 TL faturaya direk yansıtıyorlar sağ olsunlar. Haksız kazanca çok güzel bir örnek olsa gerek. Keşke orada burada kaçak elektrik kullananlara da böyle müdahale etseler. Verdiğim bu parayı kuruşuna kadar helal etmeyeceğimi bilmelerini isterim. Bu para beni fakir yapmaz ama haksız kazançta onları zengin etmez. Belki bu dünyada kazanırlar ama bu paranın hesabını bir gün mutlaka vereceklerdir. İlahi adalette elbet tecelli edecektir. İlgililere duyurulur.

Tahsin 257 Okunma

Cevaplar

  • Tahsin03 Aralık 2015

    02.12.2015 tarihinde Bedaş müşteri hizmetlerinizden arandım. Hanımefendiye elektriğimi habersiz kestiniz evimde hasta bir insan olabilirdi ya da çocuğum rahatsız olabilirdi diye sorduğumda mantıklı bir cevap veremedi. Ayrıca elektriğimin kesileceğine dair bir ihbarnamede tarafıma kesinlikle ulaşmamıştır Ayrıca bu tarz önemli belgelerin mutlaka kapıya iliştirilmesi gerekir. İletişim çağında yaşıyoruz Telefonuma mesaj yoluyla bilgilendirme yapılabilirdi sonuçta. Son olarak Hanımefendi bize de olsa bizde ödüyoruz diyor. Kısacası paşa paşa bu parayı ödeyin diyor. Sonuçta Boğaziçi gibi kurumsallaşamamış sözüm ona bir kurumdan çözüm beklemek çokta mantıklı değil. Beni hiç şaşırtmadınız doğrusu.

  • Boğaziçi Elektrik - Bedaş Temsilcisi02 Aralık 2015

    Merhaba, Başvurunuzda belirtilen e-posta adresinize en kısa sürede geri dönüş sağlanacaktır. Sürdürebilir bir iyileşme sağlanabilmesi için Şirketimize yapmış olduğunuz geri bildirimlere teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön