06 Mayıs 2016

Boğaziçi Elektrik-Bedaş 14 Saat Gelmeyen Elektrik!

2016 yılında güzel ülkemizde hala işinin ehli olmayan yeterli bilgi birim ve kapasiteye sahip olmayan yöneticilerle yönetilmek akıl alır gibi değil Bahçelievler ilçesinde 14 saat elektrik yok kombi çalışmıyor ev karanlık hayat duruyor gerekçe beklenmeyen arıza beklenen arıza yok zaten bunu anlayın beklemedik durumlarda ne kadar hazırlıklıyız önemli olan bu zaten bu. Boğaziçi Elektrik fatura günü 3 gün geçen abonelerin elektriğini keser kaçak kullanımı bizden tahsil eder ama vermesi gereken hizmeti veremez. Yetkililer duyar inşallah gerçekten duyarlı bir yetkili varsa tabi.

Mehmet 244 Okunma

Cevaplar

  • Boğaziçi Elektrik - Bedaş Temsilcisi06 Mayıs 2016

    Sayın Mehmet Ü. Tarafınızla yapılan telefon görüşmesinde, şikayetinizin çözümlendiği bilgisi şifahen alınmıştır. Sürdürülebilir bir iyileşme sağlanması için Şirketimize yapmış olduğunuz geri bildirimlere teşekkür ederiz. Saygılarımızla Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş.

  • Boğaziçi Elektrik - Bedaş Temsilcisi06 Mayıs 2016

    Değerli abonemiz; Değerli müşterimizin Sitenize yaptığı başvuru Şirketimizin Hizmet Kalitesi ve Müşteri Memnuniyeti politikası kapsamında değerlendirilmek üzere kayıt altına alınmıştır. Müşterimizin söz konusu talebine ilişkin inceleme titizlikle yapılacak olup kendisine, belirttiği iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede dönüş yapılacağını belirtmek isteriz. Sayın Müşterimiz; Şirketimiz hizmetleriyle ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi Şirketimiz resmi internet sitesinde yer alan “Bize Ulaşın” bağlantısından ya da Alo 186 numaralı telefon üzerinden Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön