21 Temmuz
Yorum Yap
#10687325

Bodrum Park Resort'e Yanlışlıkla Verilmiş 5 Yıldız

7-14 Temmuz 2018 tarihleri arasına yaz tatili için 18 kişilik 5 aile olarak Bodrum Park Resort otele rezervasyon aldık ETS Tur'dan. İlk olarak otelde bir kişi bile hoş geldiniz bile demedi. Görevli şeklindeki arkadaşlar arabalarımızdaki bavullara el bile sürmediler. Tüm bavulları kendi çabalarımızla taşıdık. Arabaları nereye alalım ya da siz mi alacaksınız araçları sorularını sorarken otel personelinden "araçlarınızı buradan alında nereye alırsanız alın, burada kalırsa gelen otobüsler çarpar" şeklinde bir açıklama geldi. Kahvaltıya geçtik. Kalabalık bir grup olduğumuz için masa birleştirmek istedik direk reddedildi. Vasat tarzda bir kahvaltı sonrasında odalarımızın teslimatını beklemek için plaja geçtik. Bu olumsuzlukları ETS T***** beye bildirdik. Odalarımızı hazırlatacağını bildirdi.


Clup tarz olarak 2, standart olarak 3 oda teslim edilecekti. İlk önce 1clup ve 2standart oda teslim edebileceklerini temizlikler bittikten sonra da kalan 1 clup ve 1 standart odayı teslim edebileceklerini T***** bey beyan etti. Clup odayı teslim aldık. Standartlardan iki tanesini teslim almak için yola koyulduk (Bu arada bütün bavulları biz taşıyoruz. Bu arada rezervasyon yaptırırken tüm odaların yenilendiği bize söz ile telefonda beyan edilmiştir. Odalara gittiğimizde eski, pis, temizliği natamam odalar teslim edilmeye çalışıldı. Tabi bu hareketle bavulları tekrar bu sefer lobiye indirdik (Yine biz) Otelin Halka ilişkiler Müdürü E**** hanıma konuyu odasında tüm yaşadıklarımı burada yazdığım gibi harfiyen anlattım. ETS T***** beyde yanımızdaydı.


Odaları detaylı temizlik ile bütün eksikleriniz giderilecek şeklinde söz verdi. Bu arada bavullarım ve diğer standart odayı alacak akrabamın bavulları lobide ortada. Ve biz lobide yorgun argın uyuklar halde 2. Kez temizlenecek odayı ve 3. standart odayı beklemeye başladık yaklaşık 3 saat. Israrlarım sonucunda temizletilecek odalara tekrar geldik. Bavulları rica minnet odalara tekrar taşıdık. Geldiğimizde sonuç yine hüsran. Benim banyomun fayansın da ki daha önce gördüğüm kıvırcık saça kadar duvarda duruyordu. Elimle ben alıp çöpe attım.


E**** hanım eksiklerini tamamlayacağı, odaları bize teslim etmeye gelmeye bile tenezzül etmedi. Taş gibi simitler, şekerli su şeklinde kolalar, personeli müşterinin yanında ezen şefler, asık suratlı mutfak şefleri, sorduğumuz her soruya "bilmiyorum" yada "kalmadı" şeklinde cevaplar... En ilginci resmi internet sayfalarında tanıdıklarına olumlu yorumlar yazdırmaları.

Cem 2.657 Okunma
Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler