04 Temmuz 2014

BNP Paribas Cardif Sigorta Onaysız Sigorta Ücreti Aldı.

TEB'den bir ay önce telefonuma mesaj geldi; 20875744 no'lu biten kredili hayat poliçenizin yenilenebilmesi için şubenizle irtibata geçebilirsiniz şeklinde bir mesaj. Ancak ben istemediğim için şubeyi aramadım. Ancak şube nasılsa benim adıma karar verip hesabımdan parayı çekmiş. BNP Paribas Cardif Sigorta birde mesaj atmış. Üstelik mail adresime bir poliçe göndermişler ve ben hiç bir yere imza atmadım.

Mustafa 668 Okunma

Cevaplar

  • BNP Paribas Cardif Sigorta Temsilcisi11 Temmuz 2014

    Sayın İlgili, Müşterimizi şikayetine istinaden farklı zamanlarda sistemimizdeki kayıtlı telefonundan aradığımızı ancak ulaşamadığımızı belirtmek isteriz. Konuya ilişkin açıklamalarımız müşterimizin e-posta adresine gönderilmiştir. Saygılarımızla

  • Mustafa 11 Temmuz 2014

    Söz konusu Yıllık Yenilemeli Kredi Koruma Hayat Sigortanızın; kredi riskiniz devam ettiği sürece yenilenecek olduğunu belirtmek ister, yenilemeye ilişkin detaylı bilgilerin imzalamış olduğunuz başvuru formunda yer aldığını bilgilerinize sunarız. Evet bu cevabı yollamışsınız ancak bu sorumun cevabı değil.Bu zorunlu bir işlem değildir.Ve telefonuma onaylamak istersem şubeyle iletişime geçmemi yazdınız.Ben de yenilemek istemediğim için iletişime geçmedim.Nasıl benim onayım olmadan benim hesabımdan para çekiliyor.

  • BNP Paribas Cardif Sigorta Temsilcisi09 Temmuz 2014

    Sayın İlgili, Müşterimizi şikayetine istinaden farklı zamanlarda sistemimizdeki kayıtlı telefonundan aradığımızı ancak ulaşamadığımızı belirtmek isteriz. Konuya ilişkin açıklamalarımız müşterimizin e-posta adresine gönderilmiştir. Saygılarımızla BNP PARIBAS CARDIF EMEKLİLİK A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön