29 Ağustos 2013

BNP Paribas Cardif Sigorta İşsizlik Sigortası!

BNP Cardif sigortaya işsizlik durumunda gelir koruma sigortası yaptırdım işten ayrılalı 62 gün olmasına rağmen 62 gün ödeme beklerken işten atılmamı kusur görüp ödeme yapmamaya karar verdiler.

Bunun sonucunda mağdur edildim ve zarara uğratıldım ve buradan yaptırmış olduğum BES sigortasını da bu BNP Cardif'ten alıp başka banka ile devam etmeyi düşünüyorum. Bunun devamında mahkemeye vermeye karar verdim.

Deniz 275 Okunma

Cevaplar

  • Deniz 17 Ocak 2016

    şikayet var bu konuda yeterli değil müşteri olarak gördüğünüz paylaşırken insanlarda izleyeceği yolu gösterin BNP cardif sigortaya açtığım davayı kazandım ve her kese bu tip durumda haklı gerekçeleri varken bu tip firmaların paranızı hakkınızı calmasina gasp etmesi e müsaade etmeyin

  • BNP Paribas Cardif Sigorta Temsilcisi04 Eylül 2013

    Sayın İlgili, Müşterimiz ile görüşülerek gerekli bilgilerin paylaşılmış olduğunu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla BNP PARIBAS CARDIF SİGORTA A.Ş.

  • Deniz 02 Eylül 2013

    sorunlar devam etmekte ve adli süreç başlattım sonucunuda devamında her ihtiyac duyana örnek olarak paylaşabilirim herkesinde bu firmaya karşı hakkını aramasını tavsiye ederim

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön