BNP Paribas Cardif Sigorta Eğitim Sigortası İade Zorluğu...

Zeynep Y. |

TEB bankasından çekmiş olduğum konut kredisine istinaden yaptırdığım eğitim sigortasını 10 yıllık ve peşin ödemeli gerçekleştirdim. Ancak konut kredimi 5 yıla düşürmem sebebiyle sigortayı da 5 yıla düşürmek istedim. Oluşan farkın tarafıma iade edilmesini talep ettim. Bunun için 10'larca telefon görüşmesi 10'larca mail gönderimi gerçekleştirdim. Her defasında başka bir görevli bana şu da olmalı bu da olmalı şeklinde dönüşler yaptı. Galiba kimse tam olarak ne yaptığının farkında değil ya da işi uzatmanın yolundalar anlayamadım. Kısacası müşteri hizmetlerine bakan arkadaşlar sizlere sesleniyorum bizler yalnızca bu işle meşgul değiliz ama bu sizin işiniz. Tek seferde ne yapmamız gerektiğini bizlere söyleyin. Biz de ona göre işlemleri doğru ve tek seferde yapalım. Amacınız işi yokuşa sürüp ücretimizi iade etmemekse onu bilemem.

Etiketler :

Ödeme Yapmama Prim İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Zeynep Y.
  12 Ekim
  04:48

  BNP cardif eğitim sigortası adlı hayat sigortamı hiçbir sebep olmadan ve tek taraflı iptal etmiştir. nasıl bir işin içine düştüm anlamadım. onlarca telefon konuşması ve yine sonuçsuz işlemler. ben şekil olsun diye yaptırmamıştım O sigortayı. bankamın bilgisi dahi olmadan nasıl böyle bir iptali yapabiliyorlar anlamadım.

 • 10 Eylül
  15:43

  Sayın ZEYNEP YİĞİT,

  Talebiniz tarafımıza ulaşmıştır, detaylı inceleme yapılarak tarafınıza bayramdan sonraki hafta telefonda geri dönüş sağlanacaktır.

  Saygılarımızla

  BNP PARİBAS CARDİF EMEKLİLİK

 • 25 Ağustos
  17:12

  Sayın ZEYNEP YİĞİT,

  Talebiniz tarafımıza ulaşmıştır, detaylı inceleme yapılarak tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır.

  Saygılarımızla

  BNP PARİBAS CARDİF EMEKLİLİK