Dilay E. Teşekkür Mesajı

Ağustostan Kasıma kadar 3-4 ay oyalayan firma ilk defa aradı.
Çok teşekkür ederim :)

BNP Paribas Cardif Sigorta Altyapı Sıfır.

Dilay E. |

TEB'in tavsiyesi üzerine BNP Paribas Cardif Sigorta'dan işsizlik sigortası yaptırdım. Call Center ile ücret çekimi hemen yapıldı. Fakat evrakların hepsini görüp okuyup imzalamam gerekirken buna ihtiyaç duymadılar. Resmi evrak elimde yok. İşsiz kalıp işsizlik sigortası maaşı için talebi yaptığımda aylarca oyalandılar, red edildiğini sebep göstermeden (yine ben aradığımda) call center aracılığı ile ilettiler. Red gerekçelerini ve evrakları posta yolu ile ıslak imzalı göndermelerini isteyeli 1 ay oluyor.
Defalarca aramak zorunda kaldım. Ödediğim tutara acıyorum. Bu kadar kalitesiz ve takipsiz iş bana sadece para firmanıza ise değer kaybettirir.

Etiketler :

Ödeme Yapmama Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Dilay E.
  01 Aralık
  22:03

  Ağustostan Kasıma kadar 3-4 ay oyalayan firma ilk defa aradı.
  Çok teşekkür ederim :)

 • 01 Aralık
  10:34

  Sayın İlgili,

  Sigortalımız sistemimizde yer alan telefon numarasından 24.11.2014 tarihinde 2 kez aranmış ancak görüşme sağlanamamıştır.

  Sigortalının dosyanın olumsuz sonuçlanmasına ilişkin hazırlamış olduğumuz yazı 14.11.2014 tarihinde adresine posta yoluyla gönderilmiştir ve söz konusu belgenin ulaşmadığı bilgisi verildiğinden e-posta ile de şikayete ilişkin açıklamalarımızla beraber 24.11.2014 tarihinde gönderim yapılmış ve şikayet kapatılmıştır.

  Saygılarımızla
  BNP PARIBAS CARDIF SİGORTA A.Ş.