11 Eylül 2013 #2007052

BNP Paribas Cardif Emeklilik Kişisel Bilgilerimi Değiştirmiyor!

Yaklaşık 4 ay önce BNP Paribas Cardif Emeklilik 'te annemi bireysel emeklilik planına dahil ettirdim. Ödemelerini benim kredi kartımdan otomatik yaptırdım. Annemin hesap bilgilerinde cep numarası olarak, kendisi cep numarası kullanmadığı için kendi cep numaramı kaydettirdim.

Fakat şu anda TEB Bonus kredi kartımda herhangi bir kampanyaya katılmak için SMS attığımda, sistemlerinde kayıt hatası veriyor. Çağrı merkezlerini arayıp düzelttirmek istediğimde, beni sürekli başka yerlere yönlendiriyorlar. TEB şubelerine gittiğimde düzeltemiyorlar. Şu an TEB kredi kartımı kampanyalar için kullanamaz hale geldim. Konuyu çözebilecek bir muhatap bile bulamadım.

Abdullah 175 Okunma

Cevaplar

  • BNP Paribas Cardif Emeklilik Temsilcisi17 Eylül 2013

    Sayın İlgili, Müşterimiz ile görüşülerek konu ile ilgili bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla BNP PARIBAS CARDIF EMEKLİLİK A.Ş.

  • Abdullah17 Eylül 2013

    BNP Paribasın bütün istedikleri prosedurleri yapmama rağmen yinede sonuc. Hem altunizade şubesine hemde genel merkezine bilgi güncelleme formu göndermeme rağmen ne cevap veren var. Nede işlem yapan biri....

  • BNP Paribas Cardif Emeklilik Temsilcisi16 Eylül 2013

    Sayın İlgili, Müşterimiz ile görüşülmüş olup, konu ile ilgili gerekli açıklamalar yapılmıştır. Saygılarımızla BNP PARIBAS CARDIF EMEKLİLİK A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön