15 Şubat 2013

BNP Paribas Cardif Emeklilik Kesinti Yapmaya Devam Ediyor!

2 yıl önce bir arkadaşımın ısrarıyla bu sisteme bulaştım 1 yıllık diye yaptılar. ama 1 yılı geçti halen kartımdan para çekiyorlar 2-3 defa aradım iptalini istiyorum, tamam diyorlar ama yapmıyorlar bir daha ki ay yine geliyor.


Kendi kafalarına göre yenileyip kendi kafalarına göre kartımdan para çekiyorlar. bugün k.kartımı sırf bu yüzden kapattırdım yoksa önüne geçemiyorum. bnp pribaştan bilgim dahilinde çekilmeyen ücretleri geri istiyorum. ben bir yıllık ücreti kabul ediyorum ama sonrasını iade istiyorum.

Hakan 290 Okunma

Cevaplar

 • Hakan28 Eylül 2013

  katılımcı dediğiniz ben olmuyormuyum siz kime gönderiyorsunuz

 • BNP Paribas Cardif Emeklilik Temsilcisi22 Şubat 2013

  Sayın Yetkili, Katılımcı ile görüşülerek gerekli bilgilendirmelerin paylaşılmış olduğunu bilgilerinize sunarız. SAYGILARIMIZLA BNP PARIBAS CARDIF EMEKLİLİK A.Ş.

 • Hakan16 Şubat 2013

  bnp paribas kesinlikle güvenli bir firmadeğildir arkadaşlar bulaşmayın yazdıklarına göre yenlemeliymiş bizim sigorta yapan kişi 1 yıllıkta olsa yapalım sonra isterseniz devam etmezsiniz diyordu adamlar otomatiğe bağlamış en gücü karttada problem yok çekip duruyorlar. tekrar söylüyorum bilgim dahilinde çekilen paranın tamamının iadesini istiyorum

 • BNP Paribas Cardif Emeklilik Temsilcisi15 Şubat 2013

  Sayın Yetkili, Katılımcının e-posta adresine gerekli bilgilendirmelerin yapılmış olduğunu bilgilerinize sunarız. SAYGILARIMIZLA BNP PARIBAS CARDIF EMEKLİLİK A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön