25 Mart 2013 #1705046

BNP Paribas Cardif Emeklilik Eksik Ve Yanlış Bilgilendirme!

TEB %25 devlet katkısı ile emeklilik ve hayat sigortası yaptırdım 160 tl kredi kartımızdan çekilecekti.3 ay oldu sözleşme gelmeyince ben de bankamı arayıp kredi kartından para çekilip çekilmediğini sordum ve sigorta şirketinin adını öğrendim. fakat 168 tl çekiliyormuş sonra sigorta şirketini aradım ve neden 168 tl çekildiğini sordum.


Onlarda daha önce bildirmedikleri ve sormasam 8 tl yi giriş aidatı olarak 1 yıl ödemem gerektiğini söylediler. ben ise bunu kabul etmediğimi şimdiye kadar bankamdan benim rızam olmadan çekilen ödemelerimin iadesini istedim .hala dönüş yapacaklar.sigortayı yaparken bu tür ek ücretler olmayacağı söylenmişti .

Mehmet 257 Okunma

Cevaplar

  • BNP Paribas Cardif Emeklilik Temsilcisi11 Haziran 2013

    Sayın İlgili, Katılımcımız ile sisteme dahil olduktan sonra gerçekleştirilen "hoşgeldiniz" aramasında giriş aidatı ve sözleşmesi hakkında bilgi teyidi gerçekleştirilmiştir. Katılımcımızın sözleşmesi hali hazırda devam etmekte olup, sözleşme kopyası kargo yolu ile müşterimize gönderilmiştir. Durumu bilgilerinize sunarız. SAYGILARIMIZLA BNP PARIBAS CARDIF EMEKLİLİK A.Ş. SAYGILARIMIZLA BNP PARIBAS CARDIF EMEKLİLİK A.Ş.

  • Mehmet27 Mart 2013

    katılımcı ile ilgili görüşme yapılmış ama nitelikli dolandırıcılık yapılmaya devam edilecek ve hala çözüm üretilmemiştir. Saygılarla Mehmet Ali KILIÇ

  • BNP Paribas Cardif Emeklilik Temsilcisi26 Mart 2013

    Sayın İlgili, Katılımcı ile bildirimi hakkında görüşme yapılmış olup, gerekli açıklamaların yapılmış olduğunu bilgilerinize sunarız. SAYGILARIMIZLA BNP PARIBAS CARDIF EMEKLİLİK A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön