25 Temmuz 2017

BNP Paribas Cardif Emeklilik Devlet Katkı Payını Geç Yatırıyor

8 Mayıs'da çalıştığım şirket tarafından BNP Paribas Cardif şirketinden otomatik bireysel emeklilik hesabı açıldı ve ilk kesinti yapıldı. 3 aydır da düzenli bir şekilde aksatmadan her ayın 6'sın da maaşımdan %3 oranında kesinti yapılıyor bu kısımda bir sıkıntı yok fakat devlet tarafından verilen %25 katkı sadece 52 gün gecikmeyle Mayıs ayı katkı payı yatmış görünüyor. Aynı şekilde cayma süresinden sonra verilmesi gereken 1000 TL hesaba yatmıyor Bu konuyla alakalı BNP Paribas Cardif şirketiyle yaptığım telefon görüşmede hiçbir sonuca varamadım. Kesinlikle tatmin edici cevap veremediler. Benim şikayetim devlet katkı payı neden geç yatıyor ve 1000 TL neden hesabıma yatmadı. Devlet katkı payları devlet tarafından mı yoksa BNP şirketi tarafından mi geç yatırılıyor? Emeklilik şirketi tarafından geç yatırılıyorsa hesabımızda olup işletilmesi gereken paralar geçen sürede neden şirkette kalıyor.

Yasin 1.368 Okunma

Cevaplar

  • BNP Paribas Cardif Emeklilik Temsilcisi27 Temmuz 2017

    Sayın YASIN KARAGÜLLE; Şikayetinize istinaden 27.07.2017 tarihinde tarafınıza dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla. BNP PARİBAS CARDİF EMEKLİLİK A.Ş.

  • BNP Paribas Cardif Emeklilik Temsilcisi26 Temmuz 2017

    Sayın YASIN KARAGÜLLE; Talebiniz tarafımıza ulaşmıştır, detaylı inceleme yapılarak tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla. BNP PARİBAS CARDİF EMEKLİLİK A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön