02 Şubat 2015

BNP Paribas Cardif Emeklilik Para İadesi Yapılmıyor.

BNP Paribas Cardif 2 aydır bes üyesiyim ve aylık başvuru ücretini de ödüyorum 9,45 kr. kredi kartımdan ve sizde 300 TL param kaldı. Ve ben ayrılmak istediğimi söyledim buna cevap olarak erken ayrılırsanız %75 kesinti yapılıyor dedi, arkadaşlar 300 TL mi hiçbir şekilde vermiyorlar.

Ben paramı istiyorum bu kadar basit. En çabuk şekilde nasıl hallederseniz halledin lütfen. Yoksa ofisteki bütün arkadaşlarımı bu yaptığınız kesintiler ve ileride neler yaşayacakları hakkında bilgi sahibi yapar onlarından çıkmasını sağlarım bilginize. Ödediğim üyelik ücretimi de istiyorum.

Serkan 1.450 Okunma

Cevaplar

  • Serkan 18 Mart 2015

    sonuç yok

  • Serkan 02 Şubat 2015

    Detaylı bilgi verdiniz ama hiç müşteriyi memnun edecek sözler değildi. Ben yinede paramı istiyorum. Buradan diğer arkadaşlara da sesleniyorum yeni üye olan arkadaşlar 10 yıl geçmeden çıkış yaptıklarında en az 700 TL'nin üzerinde kesinti yapıyorlar bilginiz olsun arkadaşlar. Kolay gelsin. Dondurmayı da düşünmeyin nedenide her ay için 2 TL yapıyor herşekilde para alıyolar.

  • BNP Paribas Cardif Emeklilik Temsilcisi02 Şubat 2015

    Sayın İlgili, Müşterimizle görüşülmüş olup, kesintiler hakkında detaylı bilgilendirildiğinin teyit edildiği iletilmiştir. Saygılarımızla BNP PARIBAS CARDIF EMEKLİLİK A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön