BNP Paribas Cardif Emeklilik Ödeme Yapmamak İçin Uğraşıyor!

Muharrem Hakan K. |

2 yıl önce babam ev kredisi çekti. Nisan 2013 ayında kalp krizi nedeniyle oldu. BNP Paribas Cardif Emeklilik 'ten Hayat Sigortası olmasına rağmen başvurduk , babanız poliçe öncesinde şeker hastasıymış bunu belirtmediğinizden ödeme yapmıyoruz diyorlar. Babamın geriye dönük poliçe öncesi tüm ilaç raporlarına ve hastane raporlarına baktık, ne bir rapor nede herhangi bir şeker ilacı kullandığına rastlamadık.

Yani poliçe öncesi herhangi bir şeker hastası değilken bu mazeretle poliçe reddedilmesi çok manidar. Kime sorduysak banka bile haklısınız diyor. Mahkemelik olduk benim diyeceğim bu firmaya dikkat ben gerekli yasal işlemlerimi başlattım . Hayat sigortasını yaparken parasını alırken her şey güzel ödemeye gelince yok.

Etiketler :

Ödeme Yapmama / Geç Ödeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Muharrem Hakan K.
  16 Temmuz
  11:15

  Başında bir eksiklik var. " Bu bir teyp kaydıdır... " diyerek başlamaları gerekti"

 • Muharrem Hakan K.
  16 Temmuz
  08:39

  Kesinlikle güven vermeyen bir firma ve sözleşme öncesi hastalık raporu olmayan bir insanı sadece tahlil sonuçlarına göre hasta kabul etmesi, sözleşme öncesi 60 yaşın üstündeki bir hastadan tam teşekküllü bir hastane raporu olmadan hayat sigortası yapıyor parayı alıyor ve sonra ödememek için elinden geleni yapıyor..... Daha bir çok sebeplerden dolayı yukarıdaki puanlamalar, eksi değer olsa verecektim..

 • 15 Temmuz
  18:54

  Sayın İlgili,

  Müşterimiz ile görüşülmüş olup gerekli açıklamaların paylaşıldığını bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla
  BNP PARIBAS CARDIF SİGORTA A.Ş.