08 Eylül 2014

BNP Paribas Cardif Emeklilik Çalışanları Yanıltıyor.

Ocak 2012'de TEB Bodrum Şubesi'nde S** Ç*** isimli danışman ısrarla BES yaptırmamı istedi. Zaten aklımda olan bir durum olduğu için tamam dedim. Fakat kesinlikle giriş aidatı altında veya başka bir vasıfla benden para kesilmesini istemediğimi aktardım. Kendiside böyle birşeyin olmadığını, kesinlikle bir kesinti yapılmayacağını belirtti. Bende sözleşmeyi imzaladım.

Fakat geçen ay benden 4 adet 15 TL şeklinde para kesildiğini gördüm. Sebebini sorduğumda giriş aidatı olduğunu öğrendim. Kredi kartımın silinmesini istedim fakat bankaya gidip dilekçe vermem gerektiğini belirttiler. Benden alınan 60 TL giriş aidatı eğer iade edilmezse sosyal medya ve yasal yollarda hakkımı arayacağım.

Ubeydullah 1.029 Okunma

Cevaplar

  • BNP Paribas Cardif Emeklilik Temsilcisi08 Eylül 2014

    Sayın İlgili, Müşterimizin aynı konulu şikayeti 17.01.2014 tarihinde de tarafımıza ulaşmış olup, yapılan incelemede kendisiyle yapılan 25.01.2013 tarihli görüşmede kesinti bilgilerinin paylaşıldığı tespit edilmiştir. Bu bilgiler ışığında müşterimiz 20.01.2014 tarihinde aranarak bilgilendirilmiş ve şikayet kapatılmıştır. Saygılarımızla BNP PARIBAS CARDIF EMEKLİLİK A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön