Borusan Otomotiv BMW Yetkili Servis İstanbul Oto Kandırmaca

Fatih Fatih14 Şubat 13:18

2016 model X1 aracımızı 2 defa İstanbul oto yetkili servise götürdüm. Artık bu servise kesinlikle götürmeyeceğim. Arabamı servise götürmeden birkaç gün önce İstanbul oto beni aradı. Bana özel kampanyadan bahsetti. Araca ücretsiz check up ve ozon dezenfektasyon  yapılacağı bildirildi. Bu işlemlerin yapılması ve ayrıca bakım işleminin de yapılması için aracımı servise bıraktım. Bakım sonrası baktığımda +100 TL sarf malzeme ücreti kesilmiş oto koruma başlığı adı altında. Madem ki ücret talep ediliyor, Neden telefonda ücretsiz diyerek insanları kandırıyorsunuz? Bu durumu servis danışmanına ilettiğimde Net Bir cevap veremedi. Normalde check up ve ozon dezenfektasyonu için aracın 1 tam gün serviste kalması gerekmekte diyerek aracımın bakım + check up + ozon dezenfektasyonu toplamda 2,5 saatte tamamlanmıştır. Aracımın ön sol tarafından bir çarpma sesi geliyordu. Bunu servise söylemedim. Çünkü zaten servis check up yaptığında daha geniş kapsamlı bana bilgi verebileceğini düşündüm. Tabi servis tarafıma hiçbir bir bilgi iletmedi. Gerçekten bu check up yapıldı mı? Burada iyi niyetli düşünmeye çalışıyorum, fakat Istanbul oto nun göstermiş olduğu tavır ortada.

Cevaplar

profile-icon Fatih 27 Şubat 12:00

Umarım geri dönüş yaparsınız, halen beklemedeyim.

BMW Logo BMW 14 Şubat 13:34

Sayın Müşterimiz, Bildiriminiz tarafımıza ulaşmış olup, kayıt altına alınarak ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu ile ilgili Müşteri İlişkileri Danışmanımız size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır. Saygılarımızla, BMW İletişim Merkezi 0850 252 10 10

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Fatih 04 Mart 11:31  

    Halen bir geri dönüş yok?

  • profile-icon Yücel 18 Şubat 20:05  

    Benim aracıma da motor koruma (250 TL) diye tazyikli su vurup motor beynini yaktılar şimdi de parçanın parasını istiyorlar, BMW Almanya'ya yazdım, Borusan holdingin kendisine çeki düzen vermesi gerekiyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler