Toplam çözüm sayısı
..
BMW ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

İbrahim'in şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız

Yeni karşılaştırma

ile

Borusan BMW Sorunu

1566görüntüleme
İbrahim
İbrahim 30 Eylül 00:55
Çözüldü Çözüldü
İbrahim'in Teşekkür Mesajı
“Hakan bey ve Koray beye çok teşekkürler 👋 sorun olarak gördüğüm konunun aslında bir sorun olmadığını, genel üretimle alakalı bir durum olduğunu öğrendim, bu durumdan tabi ki memnun değilim ama ilgileri için mutlu oldum.”
Borusan BMW Sorunu

2021 Haziran ayında Adana Borusan Bayi'den 750 bin TL'ye satın almış olduğum BMW G20 3.20 m sport araç fabrika ® verilerine göre 0-100 7.7 Sn... Olmasına rağmen aracı aldığım günden itibaren bu verinin yanına yaklaşamadı bile. Borusan yetkilileri benim verilerime güvenmediğini, aracın açılması gerektiğini belirttiler.

Bunun üstüne Borusan'ın önermiş olduğu BMW orijinal performans kitini 200 Euro'ya satın aldım. Bu kite göre en iyi aldığım değer 11.15 Sn... Bunun üstüne hala hava şartları, yol şartları ve yol sürtünmesini bahane etmektedirler. Borusan da satış sonrası servis kalitesi yerlerde, ne aracı çağırdılar, ne arayıp sordular. Acilen sorunumun giderilmesini talep ediyorum.

BMW Logo
BMW30 Eylül 01:11

Sayın Müşterimiz, Bildiriminiz tarafımıza ulaşmış olup, kayıt altına alınarak ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu ile ilgili Müşteri İlişkileri Danışmanımız size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır. Saygılarımızla, BMW İletişim Merkezi 0850 252 10 10

İbrahim
İbrahim02 Ekim 11:38

Merhaba ne zaman dönüş yapacaksınız acaba

İbrahim
İbrahim13 Ekim 16:16

Hakan bey ve Koray beye çok teşekkürler 👋 sorun olarak gördüğüm konunun aslında bir sorun olmadığını, genel üretimle alakalı bir durum olduğunu öğrendim, bu durumdan tabi ki memnun değilim ama ilgileri için mutlu oldum.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Yeni karşılaştırma

ile

Benzer Şikayetler